Зухвалий металік чи полуничний блонд – що обереш цього літа? | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Зухвалий металік чи полуничний блонд – що обереш цього літа?

Наразі не лише дизайнери зі світовим ім'ям задають нову моду. Часто трендсеттерами стають інста-блогери та it-girls. Так, зірковий стиліст Гай Танг (@guy_tang) у своєму Інстаграмі публікує незвичайні кольорові рішення, що надають волоссю глянцевий металевий блиск.

Головне в такому фарбуванні - гра відтінків, які будуть мінятися в залежності від освітлення. Щоправда, домогтися такого кольору не так просто - прийдеться запланувати кілька походів до колориста, адже “металік” лягає лише на світле, практично платинове, волосся.Другий яскравий тренд теплого сезону - полуничний блонд. Він стрімко поповнює ряди своїх прихильниць зірковими панянками. Серед них вже були помічені співачка Кеті Перрі, представниця клану Кардашьян-Дженнер - Кайлі, акторка Хіларі Даф та багато інших. У моді всі відтінки рожевого: від найніжнішого до насиченої фуксії.


КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!