“Зніміть це негайно!”: антитренди осіні 2018 | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

“Зніміть це негайно!”: антитренди осіні 2018

Щоб бути справжньою фешоніста, потрібно не тільки знати, що зараз у моді, а ще й відстежувати, що більше не тренд, і що варто сховати подалі. Тож поїхали.

Шарф, пов’язаний як арафатка
Шарф — це аксесуар, який треба “вміти” носити. Запам'ятай просте правило: намотувати як хомут — правильно, а носити так, щоб вся верхня частина образу була закрита ним — ні в якому разі!

Хутро лами
Цей тренд заполонив вулиці ще 3 роки назад. А золоте правило світу моди проголошує, що чим яскравіший та незвичайніший тренд, тим скоріше він стане антитрендом. Так трапилося і в цьому випадку. Обираючи верхній одяг, зверни увагу на оверсайз дублянки з овчини — наймодніший варіант на холодну пору року.

Взуття з оксамиту
Ще минулої осені ми купляли яскраві оксамитові черевички, а зараз стилісти радять відкласти їх до кращих часів. Особливо наполегливо ця порада стосується ботфортів із зазначеного матеріалу. Обирай краще варіанти зі шкіри або замші та експерементуй з кольорами.

Колготки в сітку
Останні кілька сезонів стилісти наголошують: “викиньте вже ці колготки в сітку!”. Але ж ні, настільки ми їх полюбили, що не можемо розлучитися. Дівчата, давайте просто сховаємо їх. Домовилися?

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!