Згадати дитинство: міні-чубчик знову в моді | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Згадати дитинство: міні-чубчик знову в моді

Якщо в дитинстві ти плакала, коли перукар на прохання підрівняти чубчик відповідав тим, що відрізав парочку сантиметрів, то тепер повинна наполягати на цьому! Моду на “дитячий” чубчик повернули світові селебріті та провідні it-girls, тому багато дівчат вже й на собі повторили такий б’юті-експеримент. І маємо визнати — такий чубчик виглядає дійсно класно!


Якщо на початку 2018 року з такий чубчиком на червоній доріжці з'явилася Емма Вотсон і Софія Бутелла, то в минулому з нею можна було побачити Беллу Хадід, Маріон Котійяр, Пенелопу Крус та інших зірок. Завдяки такій довжині чубчика, брови залишаються відкритими, а обличчя стає більш виразним.

Відомий зірковий стиліст Крістофер Населлі зізнався, що він одержимий таким чубчиком з нерівними краями. На його думку, це ідеальний спосіб, щоб освіжити стрижку і зробити її сучасною.

Приємно усвідомлювати і те, що з таким чубчиком можна бути різною. Робити рівний або рваний край, вирівнювати за допомогою прасочки або трішки підкручувати. Головне, щоб чубчик був дійсно коротким.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!