Засоби для кучерявого волосся від Syoss — досконалість моїх локонів | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з бюті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Засоби для кучерявого волосся від Syoss — досконалість моїх локонів

Багато дівчат мріють про кудрі, вважаючи, що догляд за ними зводиться до банального миття та сушіння феном. На жаль, це не правда. Хвилясте та кудряве волосся набагато примхливіше за пряме. Воно плутається та електризується. Це я знаю з власного досвіду.

В мене, як і в багатьох дівчат з кудрями, ламке волосся, що потребує спеціального догляду. Зазвичай я обирали шампуні й бальзами для сухого волосся, адже засоби для кудрів — справжня рідкість. Та нещодавно я натрапила на новинку від Syoss: шампунь і бальзам Curls&Waves. Звичайно, я одразу придбала обидва засоби.

Шампунь від Syoss має приємний аромат і легку структуру. Він добре піниться і ретельно очищує волосся. Бальзам я наношу одразу після використання шампуню, лишаю на хвилинку та змиваю теплою водою.

На пляшечках шампуню й бальзаму зазначено, що в них впроваджено технологію Discipline-Complex, яка робить волосся слухнянішим. І дійсно: за кілька тижнів користування засобами від Syoss я відчула позитивні зміни. Волосся стало менше плутатись і, найголовніше, набагато менше електризувались навіть після цілого дня у шапці.

Щось мені підказує, що шампунь і бальзам Curls&Waves від Syoss допоможе полюбити свою неслухняну зачіску багатьом красуням.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!