Він буде вражений: прості укладки для ідеального побачення | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Він буде вражений: прості укладки для ідеального побачення

На побаченні, особливо, якщо воно перше, кожна з нас хоче мати досконалий вигляд. Та радимо не докладати максимум зусиль, щоб не перетворитись на “фарфорову ляльку”. Зроби просту зачіску та нанеси легкий мейкап. Природність і дівоча чарівність — гарячий тренд.

Щоб спростити тобі задачу, ми підготували декілька простих варіантів зачісок, які ти з легкістю повториш без сторонньої допомоги.

“Вузлик”

Трошки підкрути волосся за допомогою прасочки, щоб створити максимально недбалі локони. Потім відділи пасма волосся від скронь, зав’яжи їх у вузлик та зафіксуй шпилькою.

“Сама ніжність”

Для цієї зачіски тобі знадобиться плойка — волосся треба підкрутити, потім відокремити пасма від скронь, заплести їх в косички і закріпити на потилиці. Романтичний образ готовий!

“Мальвіна” з косою

Ще один простий, але оригінальний варіант зачіски. Випрями волосся, заплети косу від чола, зроби пучок на потилиці і вирушай на побачення!

“Боксерські” коси

Незважаючи на те, що ці коси називають “боксерськими”, виглядають вони дуже по-дівочому. Так що можеш сміливо плести їх і відправлятися на побачення. Ти будеш наймилішою!

“Косичка-хвилинка”

Замість того, щоб заплітати звичайну косу, спрости собі задачу. Збери волосся у хвіст і заплети косу з двох пасом, закріпи гумкою. Просто, красиво і надзвичайно швидко!

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!