Відросле коріння – табу чи модний тренд? | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Відросле коріння – табу чи модний тренд?

Тривалий час відросле коріння вважалося чимось неприйнятним, поки в 2013 році воно не стало трендом, який стрімко пронісся по світу і трансформувався до вже звичних прийомів фарбування, як омбре та балаяж. Цього року призабута мода повернулася на подіуми та червоні доріжки. Однак, тепер зіркові стилісти акцентують увагу на тому, що відросле коріння виглядає стильно не у всіх випадках. Фішку ледачих красунь слід вміло обігрувати укладками й стрижками, а ранкове «а і біс з нею» (з зачіскою) безповоротно зіпсує весь образ.

Кудрі й локониЩо б нам не нав’язувала мода, та охайність – перш за все! Тому не радимо слідувати модному тренду володаркам прямого волосся. Об’ємні текстурні зачіски чи образи з локонами та недбалими кучерями краще пасуватимуть до відрослого коріння. Завдяки засобам для стайлінгу, такий «органічний безлад» до снаги зробити кожній дівчині, що не володіє спеціальними навичками.

КосиВдалий тандем відрослого коріння і довгого прямого волосся створюють завдяки плетінню. Безліч різноманітних способів зав’язувати прості й складні косички можна знайти на просторах Інтернету. А щоб зачіска краще трималася, радимо наносити мус на вологе волосся, а результат фіксувати лаком.


Темне коріння й кольорові пасмаЯкщо бажаєш, щоб кожен твій вихід з дому не лишався без уваги, спробуй таке поєднання. Оригінальна зачіска перетворить всі образи в стильні луки, за умови вдало підібраного кольору. І пам’ятай: краще не експериментувати з таким фарбуванням вдома, а довірити справу професіоналу. А от забезпечити якісний домашній догляд за зачіскою допоможуть шампуні й бальзами для фарбованого волосся (до речі, такі є у Syoss;)).

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!