Відновлення яскравості кольору – тонування зі Syoss

Відновлення яскравості кольору – тонування зі Syoss

Більшість дівчат полюбляють експериментувати з кольором волосся та зачісками, і я не виключення. Моє волосся вже було білявим, рудим, гранатовим та навіть рожевим. Не можу сказати, що всі трансформації зовнішності були успішними, тому, пройшовши етап юнацького максималізму, я нарешті зупинилась на природному каштановому кольорі.

Щоб підтримувати його яскравість та не допускати неохайного відрослого коріння, я відвідувала колориста раз на 4-5 тижнів. Звичайно, різноманітні салонні процедури та маски для волосся підтримували його розкішний вигляд, однак згубний вплив фарби для волосся неможливо не відчути. Тож я почала шукати альтернативи.

Насправді, окрім стійких фарб для волосся, існують різноманітні спреї, тонуючі бальзами, шампуні та інші засоби, які призначені для домашнього використання. Я обирала засіб, можна сказати, навмання. Взяла з полиці тонуючий мус Syoss “Активатор кольору”, оскільки давно користуюся шампунями та засобами для стайлінгу цієї марки.

На пляшечці зазначено, що мус повертає яскравість кольору, надає  блиску та маскує сивину і відрослі корені. Я не чекала від засобу нічого надзвичайного, прагнула тільки додати блиску моєму фарбованому волоссю. Та результат перевершив очікування!

Перший раз я помила волосся і замість бальзаму нанесла мус Syoss “Активатор кольору”. Тримала 3 хвилини, як і зазначено в інструкції. Результат – волосся стало м’якеньким та блискучим.

Надихнувшись результатом, я почала використовувати цей засіб під час кожного миття голови. Після 5-6 разу колір волосся став майже ідеально рівним: відросле коріння більше не контрастувало з пофарбованим волоссям.

Тепер можу з упевненістю сказати, що нешкідливі альтернативи фарбуванню існують!

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!