Твоя ідеальна зачіска: способи досягти довершеності | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Твоя ідеальна зачіска: способи досягти довершеності

Якщо тобі кортить змінити щось в зовнішності й спробувати дещо незвичне й свіже – зроби нову зачіску! Та перш ніж ти зважишся віддати волосся до рук професіоналів, пропонуємо трошки заглибитись в теорію і розібратися в особливостях форм обличчя, та що до них пасує на «зіркових» прикладах. Адже немає нічого приємнішого, ніж вийти з перукарні з відчуттям, що маєш вигляд на мільйон.


Овальне обличчяДо такої форми обличчя пасують практично всі зачіски, а поле для експериментів безмежне. Обирай стрижку в залежності від типу волосся. Загальне правило: чим тонші твої пасма, тим коротшою має бути зачіска та навпаки.

Зіркові стилісти, в свою чергу, рекомендують підкреслювати красу такого обличчя стрижкою каре, легкою завивкою та середньою довжиною волосся. Ілюстрацією цієї поради можна вважати модний образ акторки Джесіки Альби, зачіска котрої завжди виглядає ідеально.


Кругле обличчяНе виглядаєш на свої роки, а оточуючі часто питають, в чому ж твій секрет? Скоріше за все, ти щаслива володарка круглого обличчя. Такій формі характерна певна дитячість, тому варто корегувати її візуальним подовженням. Не радимо стригти волосся до рівня підборіддя і вище. Краще обери довге пряме волосся. Освіжити образ допоможуть легкі хвилі, як у акторки Ель Фаннінг.

Квадратне обличчяТака форма обличчя надає трошечки маскулінності образу, тому слід візуально згладжувати гострі кути. Для витонченого та ніжного вигляду обирай стрижки, що прикриватимуть вилиці. Це можуть бути довгі локони, cтрижки “сходинкою” та довгі чубчики. Бери приклад з “зіркової лікарки” Олівії Вайлд.


Обличчя “сердечком”V-образна форма обличчя має загострене підборіддя. Щоб перенести акцент на рум'яні щічки та гарні очі, варто обирати стрижки трохи за плечі. Також личитиме хвостик, що спадатиме на одне плече, та боковий проділ. На прикладі Скарлет Йохансон, найкращий б'юті-образ котрої був саме з волоссям середньої довжини, можна переконатись, що дівчатам з V-образним обличчям слід дослухатись до наших порад.


Витягнута форма обличчяВисокі вилиці та лоб надають дівчатам з такою формою обличчя аристократичності та певного шарму. Підкреслити красу допоможуть локони середньої довжини, класичний боб та прямий чубчик. Яскрава зіркова представниця дівчини з таким типом обличчя - Сара-Джесіка Паркер, яка вже багато років чарує оточуючих білявими локонами трохи нижче плечей.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!