Техніка на межі фантастики: beauty-ґаджети, що змінять майбутнє нашого волосся | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з бюті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Техніка на межі фантастики: beauty-ґаджети, що змінять майбутнє нашого волосся

Щітка для вирівнювання волосся Ceramic Hair Straightening Brush

Схоже, що разом із модою 90-х років до нас повернулась і мода на брашинг. Адже вирівнювання волосся за допомогою самих лише фена та щітки — це значно безпечніше, аніж використання прасочки. До того ж, такий тип укладання дозволяє зберегти об’єм зачіски. А якщо поєднати фен та щітку, додати технологію іонізації, що позбавляє волосся статичного заряду, цифровий LED-екран для контролю температури та функцію масажу, отримаєте інноваційний beauty-ґаджет, який збереже вам купу часу та зусиль, склавши достойну конкуренцію типовим стайлерам, прасочкам та іншим гаджетам для волосся.

Термобігуді Cloud Nine The O

Деякі з нас добре пам’ятають, як їхні мами та бабусі крутили кучері за допомогою спеціальних бігуді, які необхідно було попередньо 15-20 хвилин кип’ятити в окропі. Опіки долонь та шкіри голови, незручність використання та недостатньо вражаючий ефект — це саме ті причини, через які ці засоби поринули у забуття. Але сьогодні стилісти подивилися по-новому на саму техніку завивки. Термобігуді майбутнього нагріваються у спеціальному контейнері за 4 секунди, а завдяки особливій технології віддають тепло поступово і зсередини, тож не обпікають шкіру. До того ж, до базового набору можна докупати бігуді інших розмірів, створюючи безліч різноманітних образів.

Фен-іонізатор Dyson Supersonic

Цей супермодний hair ґаджет більш схожий на невідомий артефакт з кіно про майбутнє. І тим не менш перед вами найпотужніший та найлегший фен сучасності. Компанія Dyson, що давно займається виготовленням hi-tech пилососів та вентиляторів, використала знання своїх вчених у beauty-індустрії. В результаті з’явився фен, який контролює рівень нагрівання волосся 20 разів на секунду, іонізує пасма, а ще працює надефективно навіть за низьких температур. Секрет — у крихітному моторі, який вбудований у ручку ґаджета (за рахунок цього його сопло абсолютно порожнє на просвіт). Кажуть, що в розробку фена було вкладено 71 мільйон доларів, а сам він коштує 400. Що ж, недарма амбасадором бренда вже погодилась стати Джен Аткін, рукам якої довіряє своє волосся Кім Кардашян. Ця beauty-іграшка варта уваги.

Стайлер для завивки Mark Hill Wicked Waver Magic Wand

Цей конус здатний перетворити процес укладання волосся на розвагу не лише своїм виглядом, що нагадує секс-іграшку. Така незвична форма — данина необхідності. Клієнтки Марка довгий час скаржилися на те, що їхні кучері після укладання звичайними стайлерами стають надто ідеальними і ляльковими, їм не вистачає невимушеності та природності. Тоді Марк зрозумів, що подібно тому, як не існує двох однакових сніжинок, не може бути і двох однакових натуральних локонів. Вони можуть бути більш чи менш туго завитими, десь мати ламану форму, десь більш досконалу округлу. Саме такий ефект і забезпечує ця хвиляста форма стайлера. Адже коли накручуєш волосся на нього, пасма щоразу потрапляють на ділянки з різним діаметром і отримують різноманітну форму по всій довжині. Геніально, чи не так?!

Шолом для стимуляції росту волосся iGrow Hair Growth System

Світлові та лазерні технології давно і широко використовуються в омолодженні шкіри. Тож чому б не застосувати їх у трихології? Саме така ідея спала на думку британським вченим, які винайшли цей ґаджет, схожий на апарат віртуальної реальності. Завдяки комбінації LED- випромінювання та лазерних променів їхній винахід стимулює діяльність луковиць волосся та активізує стволові клітини, розташовані під кожною з них. Така технологія не лише покращує ріст вже наявного волосся, але й «пробуджує» луковиці, що перебувають у стадії сну, та відновлює пошкоджені. Цей ефект стає помітним вже за чотири місяці, а ще його підтверджено клінічно. До речі, шолом має також навушники, до яких можна під’єднати айпод. Тож, не виключено, частково секрет криється у благотворній дії музики.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!