Татуаж чи мікроблейдінг: порівнюємо процедури для бездоганних брів | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Татуаж чи мікроблейдінг: порівнюємо процедури для бездоганних брів

Тоненькі брови давно втратили свою актуальність, поступившись місцем натуральним бровам, як у Емми Вотсон чи Кари Делевінь. Для тих, кому не так пощастило, як цим знаменитим дівчатам, придумали олівці, фарби та інші тимчасові вирішення проблеми. Та б’юті-індустрія пішла далі і тепер ти можеш зробити татуаж чи мікроблейдінг й забути про підфарбовування брів на 1-2 роки. Справа за малим — вирішити, яка з процедур підходить саме тобі.

Татуаж (перманентний макіяж)
Перед тим як почати процедуру татуажу брів, майстер намалює ескіз спеціальним олівцем. Потім за допомогою машинки, зовні схожою на ручку, зафарбує і розтушує поверхню брів. Відразу після процедури перманентний макіяж завжди виглядає яскравіше. Остаточний результат ти зможеш оцінити тільки через 3-4 тижні.

Очевидні переваги татуажу брів:
-процедура не травмує шкіру;
-тримається протягом року, а то й двох років;
-сходить рівномірно і непомітно.

Мікроблейдінг
Мікроблейдінг — метод татуажу, який прийшов до нас з Південної Кореї. Як і перманентний макіяж, мікроблейдінг брів робиться за допомогою спеціальної ручки, на кінці якої дуже тонке лезо. Цим самим лезом на шкірі «малюють» розрізи, що імітують волоски, після чого заливають в отримані ранки пігмент. Мікроблейдінг виглядає більш природно і зазвичай коштує дешевше за татуаж, але має кілька значних недоліків:

-процедура досить болюча;
-після кожного розрізу залишаються мікрорубці і набряк, що в результаті не дає пігменту рівномірно зафіксуватися;
-іноді сходить нерівномірно, залишаючи сині плями.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!