SYOSS — унікальний стиль ONUKA | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

SYOSS — унікальний стиль ONUKA

 

ONUKA — це більше ніж музичний гурт. ONUKA — це звучання нової епохи. Звучання, що поєднує голоси минулого, коли грає трембіта або сопілка, та звук майбутнього з його електронним аранжуванням. З цього, на перший погляд, непоєднуваного міксу складається реальність.

Реальність ONUKA — це різнобарв’я, це історія, це інший світ. На сцені Ната навіть схожа на Снігову королеву. Таке враження в основному складається завдяки зачісці. Вона, до речі, привід для особливої гордості солістки. Цей платиновий блонд, який трансформується в короткі геометричні стрижки, неможливо не помітити, а потім забути.

Ната розповідає, що така зачіска пасує не тільки до творчості, а й до стилю її життя. Але вона одночасно вимагає багато уваги: догляд за фарбованим волоссям, укладки та стайлінги, щоб виглядати бездоганно. Звичайно, перед виступами або фотосесіями допомагає стиліст-перукар. Але хочеться, щоб і в інший час волосся виглядало як із салону. Але серед виступів, записів, зйомок важко знайти час навіть на їжу або сон. Якщо з’являється час, то співачка віддає перевагу провести його з родиною, аніж сидіти в салоні. Тому ONUKA обирає SYOSS. Він дозволяє їй заощаджувати найцінніший ресурс — час — і виглядати при цьому ніби після салону. SYOSS — це частина унікального стилю ONUKA.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!