Стробінг — поцілунки сонця у волосся

Стробінг — поцілунки сонця у волосся

Стробінг — одна з найбільш актуальних мейкап-тенденцій, що з’явилася на противагу контурінгу, яким деякі дівчата аж надто надмірно захоплювалися. Головною метою контурінгу як техніки макіяжу було делікатне висвітлення окремих зон обличчя, надання шкірі здорового сяйва, що ніби йде зсередини. Популярність стробінгу була настільки масштабною, що цей тренд не міг залишити осторонь інші beauty-сфери — і першими модне слівце запозичили колористи та hair-стилісти.

Стробінг волосся — це також в першу чергу гра зі світловими акцентами. Але на відміну від хайлайтінгу, балаяжу та тим паче мелірування, стробінг передбачає більш натуральні експерименти з легкими сонячними відблисками у волоссі, м’якими переливами кольору та значно менш помітним ефектом контрасту.

Якщо роздивитися зблизька пофарбовані за цією технікою пасма, ви майже не помітите переходів від одного відтінку до іншого, хоча при цьому частина волосся може бути пофарбована на півтора-два тони світліше, а частина — на стільки ж тонів темніше основної бази. Але завдяки майстерності перукаря досягається абсолютно натуральний ефект вигорілого на сонці волосся — адже кольори ретельно розтушовуються між собою. Недарма, наприклад, зірковий колорист із Лондона Джеймі Стівенс робить своїм клієнтам hair-стробінг за допомогою славнозвісного makeup-спонжа Beauty Blender, яйцеподібна форма якого ідеально підходить для того, щоб розтушовувати будь-який продукт. Навіть кремову фарбу для волосся. В результаті колір волосся виглядає живим та об’ємним, здається, що пасма набули додаткового блиску.


Використовують цю техніку для того, аби виділити або, навпаки, змістити акцент з тих чи інших рис. Наприклад, пофарбувавши окремі пасма біля обличчя на рівні скронь, можна візуально «підняти» вилиці, зробити їх виразнішими. Відблиски сонця біля нижньої частини обличчя збалансують надто загострене підборіддя. Саме в цьому і полягає головний козир стробінгу — це персоналізоване фарбування, яке, за умови правильного виконання, обов’язково прикрасить вас.

До речі, роблячи hair-стробінг, необхідно також враховувати природний колір обличчя. Тоді нова зачіска прикрасить вас ще більше. А якщо ви не хочете концентруватись на нюансах світлокорекції, завжди можна пофарбувати лише верхній, майже невагомий шар волосся. Або, навпаки, сховати більш світлий колір всередині маси волосся. Тільки пам’ятайте, що ці пасма мають бути напівпрозорими. Тоді, рівномірно розсипавшись по всій голові та змішавшись з іншим волоссям, вони освіжать зачіску та загалом створять сонячний образ.

Ідеальним прикладом дівчини, чиє волосся пофарбоване в техніці стробінгу, є манекенниця Джіджі Хадід. Її кучері солом’яного відтінку ніхто не запідозрить у ненатуральності. А втім, більшою мірою вони є справою рук колористів. Також перевагу стробінгу надають Бехаті Прінслу, Кара Дельвінь та Сьюкі Уотерхауз. І хоча здається, що стробінг волосся — тренд лише для блондинок, Міранда Керр, Кортні Кардашян та Лілі Олдрідж власним прикладом продемонстрували, що це не так: головне не захоплюватись та не пересвічувати окремі пасма. Тож хочемо ще раз підкреслити: стробінг волосся здатен прикрасити кожну з нас, треба лише не вагатись та шукати свій варіант.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!