Способи досягти ідеального об’єму волосся | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Способи досягти ідеального об’єму волосся

Як щодня мати вигляд, ніби щойно вийшла із салону краси? Навчитися робити об'ємні зачіски улюбленими б'юті-гаджетами! Адже доглянуте пишне волосся завжди додасть тобі кілька балів привабливості.

Спосіб №1 — брашинг

Вкладання волосся круглою щіткою — спосіб може й не найпростіший, але точно найякісніший. Розділи вологе волосся на зони, скрути його в джгути, щоб не заважало, і починай сушити кожне пасмо феном, накручуючи волосся на щітку й піднімаючи вгору. Щоб досягти максимального ефекту, використовуй пінку чи мус для об'єму.

Спосіб №2 — фен з дифузором

Такий фен просто необхідно мати під рукою, якщо хочеш спростити собі життя й скоротити час на укладання. Обирай насадку в залежності від довжини й густоти свого волосся: довгі “пальчики” для довгого густого волосся, короткі — для короткого й тонкого. Суши волосся, піднімаючи його дифузором від коренів і направляючи вгору.

Спосіб №3 — сухий шампунь

Цей спосіб ми умовно назвали “п'ятихвилинка”. Все, що треба зробити — нанести засіб на чисте сухе волосся у коренів і “збити” його руками. Результат варто зафіксувати лаком.

Спосіб №4 — плойка

Плойкою можна не лише створювати локони і кучері, а й робити об'ємні зачіски. Алгоритм дій наступний: на плойку великого діаметру накрути чисте висушене волосся, починаючи від коренів так, щоб воно піднімалося вгору. Тут також стане в нагоді мус або спрей для об'єму.

Спосіб №5 — прасочка для волосся

Якщо в тебе пряме густе волосся, можеш просто пройтися по ньому прасочкою для волосся, витягуючи пасма від середини довжини до кінчиків. Таким чином об'єм у коренів стане виразнішим.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!