Секрети краси француженок | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Секрети краси француженок

Ейфелева вежа, свіжі круасани та витончені жінки — головні символи Франції. Повторити романтичний образ француженки зовсім не складно. Дослухайся до наших порад і будь бездоганною!

Француженки віддають перевагу природності в усіх її проявах. Щільні тональні креми не для них. Жінки у Франції здебільшого користуються невагомими BB-кремами та легкими коректорами для приховування недоліків. Такі засоби, як правило, вирівнюють тон шкіри та одночасно зволожують її.

Найкраща прикраса обличчя француженки — легкий рум'янець. Щоб повторити природний та грайливий образ жительки Провансу, обирай рожево-персикові рум'яна, що личать і засмаглим дівчатам, і красуням з благородним світлим відтінком шкіри.

Справжній французький шик та головна зброя парижанок — томний погляд з-під розкішних вій. Ідея на вечір: профарбуй вії чорною чи коричневою, а до кінчиків доторкнися кольоровою тушшю. Таким чином колір очей стане яскравішим, а погляд більш виразним.

Відмінна риса французьких красунь — ефект “зацілованих вуст”. Окрім цілунків, є простий спосіб досягти такого результату: візьми помаду і нанеси її за допомогою подушечок пальців похлопуючими рухами.

І як же обійтися без незмінної класики — французького манікюру? Тільки зараз дівчата пішли далі і перестали обмежуватися білою смужкою — вона може бути і червоною, і рожевою, і навіть синьою.

Що ж до зачіски, то це може бути і коротке волосся, і грайливі кучері, і різноманітні плетіння. А капелюшки та хустинки завершать твій французький образ. 

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!