Рятунок від випадіння волосся | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Рятунок від випадіння волосся

Всі по-різному реагують на зміну пір року. Хтось бігає по магазинам у пошуках найкращого “сейлу”, хтось записує плани на наступні три місяці у свій Moleskine, а хтось, як і я колись, шукає магічні засоби, які б зупинили випадіння волосся. Тож, перед початком осіннього сезону хочу поділитися своїм досвідом у боротьбі з цією неприємністю.

Випадіння волосся часто є наслідком дефіциту вітамінів та мінералів в організмі, саме тому ця проблема часто проявляється саме в міжсезоння. Інші причини — стреси. Тож, щоб перестати втрачати по жменці волосся щодня, варто звернути увагу на свій раціон та спосіб життя: не обмежуватись лише перекусами, додати продукти, що містять залізо й багаті на “правильні” жири, їсти більше білкової їжі та, звісно, перестати нервувати через дрібниці.

Та крім коригування раціону, я змінила і догляд за волоссям. Обрала шампунь і бальзам від Syoss з лінійки ANTI-HAIR FALL FIBER RESIST. Зізнаюся чесно: рожеві пляшечки дуже красиво виглядали на полицях супермаркету та спокусили мене на покупку.

Виробник обіцяє зменшити випадіння волосся до 95% завдяки своїй інноваційній формулі при регулярному користуванні. У складі є кофеїн, який, власне, і стимулює корені та ріст стовбурових клітин, що зміцнюють структуру волосся по всій довжині.

Шампунь легко піниться та має приємний аромат, а головне — чудово очищує шкіру голови. Відразу після нього наношу бальзам. Він наче обволікає пасма тонким захисним шаром: зволожує та насичує.

Я давно користуюсь цими засобами і цілком задоволена результатом. Волосся шовковисте, доглянуте і не випадає!

Я однозначно рекомендую серію ANTI-HAIR FALL FIBER RESIST від Syoss.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!