Райдужне фарбування волосся: варто чи ні | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Райдужне фарбування волосся: варто чи ні

“Із крайності в крайність” - саме так можна охарактеризувати моду на фарбування волосся. З одного боку перукарі модних будинків радять віддавати перевагу натуральним кольорам, а популярні блогери вже спровокували бум на райдужні пасма. Та перш ніж провести такий шалений експеримент зі своїм волоссям, дослухайся до наших зауважень.

Якщо ти зважилась на райдужне фарбування, май на увазі, що волосся доведеться повністю знебарвити. Тому красуням зі своїм природнім світлим кольором така зміна не так нашкодить, як дівчатам з чорнявим волоссям, котрим доведеться завітати до перукаря два-три рази.

Ще слід розуміти, що такі відтінки дуже нестійкі. Це залежить, в першу чергу, від того, як твоє волосся “тримає” пігмент. Вже через 2-3 миття голови колір може стати тьмяним, в найкращому випадку - протримається яскравим до 7-го миття. Тому маєш оцінити співвідношення “витрачений час і кошти - тривалість результату”.

І наостанок: після райдужного фарбування тобі доведеться відновлювати нормальний колір волосся. У випадку з темними кольорами це не стане проблемою. Але якщо ти білявка чи захочеш нею стати, доведеться чекати, поки пофарбовані пасма відростуть, зістригати їх і вже потім підбирати світлу фарбу.

Звичайно, райдужні фарбування - це весело і незвичайно. З таким волоссям ти завжди будеш в центрі уваги. Проте зваж всі “за” та “проти”, а також проконсультуйся зі своїм перукарем.

 

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!