Прогнозуючи красу | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Прогнозуючи красу

Макіяж на 3D-принтері, напої краси та інші beauty-тренди майбутнього!

Краса як відображення особистості та тіло як храм душі — саме так виглядає наше майбутнє, над створенням якого старанно працюють вчені, світові бренди та маркетологи. З усіх б’юті-прогнозів ми відібрали п’ять найцікавіших.

1. Експрес-ритуали

Із часом наші б’юті-ритуали потребуватимуть все менше часу. Це не позначиться на їхній якості, просто завдяки новим технологіям кожен з них стане простішим та швидшим. Наприклад, серветка для вмивання Makeup Eraser завдяки особливому волокну з ультрапоглинаючими властивостями обіцяє без додаткових засобів очистити обличчя від водостійкої туші та усіх забруднень. А зубна щітка Kosho Ueshima працює без пасти — за рахунок іонів мінералів, що вкривають її щетинки та активуються під час контакту з водою.

2. Макіяж на 3d-принтері

Щойно ми дивувались корейським серветкам для макіяжу повік та губ Mai Couture, аж на підході — знову інновації. Випускниця Гарвардської бізнес-школи Грейс Чоі розробила 3D-принтер для мейкапу Mink. Все максимально просто! Завантажуєте своє фото в додаток для смартфона, «приміряєте» бажаний відтінок і текстуру, після чого програма вираховує формулу кольору. Вам потрібно лише завантажити необхідну кількість відповідних пігментів у спеціальний гаджет, що нагадує ручку, та змішати їх із прозорою пудрою — і ваш кастомізований мейкап-засіб готовий.

3. Напої краси

Необхідність збереження води змушує вчених шукати все нові й нові засоби для її заощадження. Б’юті-індустрія також робить свій внесок. Нещодавно у продажу з’явилась бритва Sphynx, що потребує мінімальної кількості води під час гоління: для практичності бритву одразу розробили у тревел-форматі. А в Азії набирає популярності косметика, що не містить води — її замінюють рослинні олії, ботанічні екстракти та інгредієнти морського походження. Якщо зацікавились, зверніть увагу на такі бренди, як One Love Organics та Whamisa. Але варто зауважити: такі засоби дорожчі за ті, що мають водну основу. Принаймні, поки що.

4. Косметика на безводній основі

Необхідність збереження води змушує вчених шукати все нові і нові засоби її заощадження. Beauty-індустрія також робить свій вклад. Нещодавно в продажу з’явилась бритва Sphynx, що потребує мінімальної кількості води в процесі гоління: практичну річ одразу розробили у travel-форматі. А в Азії набирає популярности косметика, що не містить води — її замінюють рослинні олії, ботанічні екстракти та інгредієнти морського походження. Якщо зацікавились, зверніть увагу на такі бренди як One Love Organics та Whamisa. Але маємо зауважити, що коштують подібні засоби дорожче від тих, що мають водну основу. Принаймні поки що.

5. Професійний результат в домашніх умовах

Широкої популярності набуває косметика, що дає змогу досягати салонних результатів у домашніх умовах. А зважаючи на постійний розвиток комп’ютерних технологій, цей процес лише набирає обертів. Ще один геніальний б’юті-гаджет — мікротокові патчі для нижніх повік Patchology. Крихітна, непомітна неозброєному оку батарейка та гель-активатор, діючи в тандемі, здатні миттєво позбавити від зморщок та набряклості під очима не гірше апаратної процедури в салоні. А поки диво-гаджет не з’явився у широкому продажі, рекомендуємо не зволікати та підтримати світові б’юті-тенденції та насолодитись професійним доглядом за своїм волоссям разом із SYOSS.
КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!