Повернути волоссю сяйво після літньої відпустки? Легко! | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Повернути волоссю сяйво після літньої відпустки? Легко!

Рівна засмага, свіжий вигляд та море вражень! А ще посічені кінчики, виснажені локони та “вимитий” колір волосся… Таке завершення літа має бути знайомим мало чи не кожній дівчині, що не визнає головні убори у відпустці.

Зазвичай після кожної поїздки у “теплі краї” мені доводилось просити свого перукаря відрізати “все зайве”, а саме — 3-5 см довжини. Для дівчини з волоссям до лопаток це досить вагомо й прикро! Тому я почала шукати альтернативи таким радикальним методам, а саме — підібрала новий шампунь та бальзам. Свій вибір зупинила на засобах від Syoss з лінійки SalonPlex.

Відразу скажу, що я не сподівалась на диво й на те, що доглядова косметика зможе “склеїти” пошкоджене волосся. Тому шампунь і бальзам поїхали зі мною до теплого моря, попереджати прикрі наслідки від сонечка та хвиль.

Тож, час поділитися враженнями від користування лінійкою SalonPlex. По-перше, шампунь:
- чудово піниться,
- має приємний аромат,
- ніжно вимиває волосся,
- не сушить локони.

Проте головний wow-ефект я відчула після використання бальзаму. Цей засіб проникає всередину волосся, робить його більш пружним та слухняним. Діє за 1-2 хв: за цей короткий час встигає зробити свою “роботу” та дійсно проводить терапію для волосся, глибоко відновлює його.

Цього разу я повернулась з підпустки лише з хорошими враженнями, без жодних “але”. Тому зараз сміливо раджу лінійку Syoss Salon Plex всім!

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!