Погляд у майбутнє: тренди, що залишаться з нами до весни | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Погляд у майбутнє: тренди, що залишаться з нами до весни

Дизайнери вже представили свої колекції на наступний сезон весна-літо, тому можна сміливо штурмувати магазини в пошуках модного одягу.

Кольори: червоний, білий, чорний


Тотал лук, складений з речей без принтування чи вишивки — свіжий тренд, що актуальний зараз і буде доречним весною. Монохромний образ уособлює в собі гармонію і цілісність. Але якщо тобі таке кольорове поєднання здається нудним, можеш додати контрастне взуття чи аксесуари.

Атлас

Повернення моди 1980-х це не лише жакети з масивними плечами, а й витончений жіночний тренд — одяг з атласу. Цей ніжний матеріал деякі дівчата ігнорують через острах здаватися візуально повнішими. І дарма! М'який відлив, властивий атласу, буде надавати образу відчуття невимушеної розкоші й елегантності.

Металік

Цей тренд пропонує звернути увагу на все блискуче: від “металізованих” тканин до паєток. Головне правило модного успіху — все має відблискувати! Такі речі розбавлять твій “теплий” гардероб, а весною стануть вдалим вибором для всіляких вечірок та концертів під відкритим небом.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!