Нормкор — beauty-тренд для дівчат, що цінують власну природну красу

Нормкор — beauty-тренд для дівчат, що цінують власну природну красу

Стиль нормкор

Нормкор — це слово, яке індустрія краси, як часто буває, запозичила зі світу моди. І хоча говорити про це соціальне явище почали не так давно, схоже, воно залишиться з нами надовго. Якщо ж бути зовсім точними, нормкору вже не один десяток років. Футболка та блакитні джинси — раніше такий стиль називали мінімалізмом. Але погодьтеся, є велика різниця між ним та поєднанням білосніжної сорочки з чорною шкіряною юбкою. Втім, до обох прикладів термін «мінімалізм» підходить чудово. Саме тому для визначення цього невимушеного, комфортного та максимально адаптованого для повсякденного життя стилю винайшли поняття «нормкор», що поєднує в собі два англійських слова — normal, «нормальний» та core, «серцевина, суть».

Авжеж, індустрія краси не могла залишитись осторонь тренду. І це не просто данина моді, а логічний наслідок глобальної пересиченості споживача. Останнім часом, особливо на фоні буму соціальних мереж, ми з вами стільки всього побачили, стільки новинок протестували, стільки відгуків прочитали та стільки beauty-ідей приміряли на собі, що трошки втомилися. Тож останнім часом все більше дівчат роблять детокс своїм косметичкам, а щоденний ритуал догляду за шкірою зводять до трьох-чотирьох засобів. Замість кількості тепер модно робити ставку на якість. І це — головна філософія beauty-нормкору. 

Яким же має бути волосся згідно з естетикою нормкору? Тут рекомендуємо наслідувати модель Кендал Дженнер. Її зачіска завжди доглянута, завжди сяюча, але при цьому виглядає так, ніби до неї не докладали жодних зусиль. Це, власне, і зачіскою важко назвати — просто здорове, блискуче, трохи хвилясте волосся, розділене на прямий, але дещо нерівний проділ. Максимум укладання — це заправити волосся за вуха, відкривши обличчя та трохи шиї. Недарма зірки роблять таку «зачіску» навіть на червоних доріжках, аби врівноважити надмірну помпезність своїх суконь. Саме ці прості та неідеальні деталі є важливою складовою нормкору, адже вони підкреслюють невимушеність та максимальну комфортність образу. Згадайте лиш Кейт Мосс, яку називали моделлю недосконалостей — недарма вона довгий час була обличчям Calvin Klein — бренда, для якого нормкор став головною складовою ДНК. А ідеальний beauty-продукт — еліксир для волосся. Адже він у лічені секунди живить та розгладжує волосся, надає йому здорового блиску та еластичності, м’яко окреслює окремі прядки та знімає статичний заряд.

У фарбуванні також існують свої нормкор-тенденції. Так, нью-йоркський колорист Марі Робінсон, якій довіряють своє волосся Наталі Портман, Мішель Вільямс та Емма Стоун, розробила власну техніку фарбування. Сама Марі називає свій винахід «антиомбре» та «антиблондування», а суть його полягає у делікатному посиленні природного кольору волосся та підсвітленні окремих пасм біля обличчя. Надто яскравий, неприродній блонд Марі рекомендує тонувати у пісочні, рожево-медові та солом’яні відтінки, а каштановим пасмам додавати трохи світлих відблисків, наче волосся грає на сонці. «Пригадайте себе в 13 років, коли ви тільки-но повернулись з літнього табору, — пояснює Марі. — Хіба може бути щось красивіше за те волосся, що було у вас тоді?». Ідеальний приклад фарбування у стилі нормкор — одна з клієнток Марі Дженіфер Лоуренс: саме за волоссям, як в акторки, все частіше і частіше звертаються до колористів жінки та дівчата. До речі, стрижка також відіграє важливу роль у формуванні нормкор-образу. Адже чим кращою вона буде, тим менше зусиль на укладання ви витрачатимете потім. 

Тож якщо англійський вираз zero cool, який є ще одним синонімом до слова «нормкор», не лякає вас. Якщо ви впевнені у собі та своїй красі, якщо ви згодні з тим, що красива жінка — це в першу чергу доглянута жінка — приєднуйтесь до лав прихильниць нормкор-естетики.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!