Ніжні хвилі: локони — наймодніша зачіска літа-2018 | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Ніжні хвилі: локони — наймодніша зачіска літа-2018

Природні, трішечки недбалі чи скуйовджені, або ж навпаки акуратно укладені локони — універсальні варіанти зачіски, яку ти легко повториш вдома. Красуням з будь-якою довжиною волосся локони неймовірно личать і додають романтичного шарму.

Якщо в тебе класичне каре чи будь-яка інша стрижка до плечей, то ти добре знаєш, що особливо розгулятися фантазії в плані зачісок важко, а ось накрутити локони — “на раз-два”.

Ідеальний варіант — це коли в тебе природні хвильки; а для дівчат з прямим волоссям вигадали плойку. Локони можуть бути великими чи середніми, охайними чи накрученими в різні боки — роби, як хочеться. І лайфхак для заклопотаних красунь — на вологе волосся нанеси мус для вкладання і просто понатискай на волосся; така зачіска також актуальна.


Дівчатам з розкішним довгим волоссям пощастило найбільше в плані різноманіття укладок. Для вечірнього виходу накручуй голлівудські локони, для денного образу — легкі хвилі чи дрібні кучері, які можна збирати в пучок чи “мальвінку”. А найпростіший варіант — недбалі хвилі, ніби ти помила голову, заплела вільну косу і в такому стані залишили волосся висихати. До речі, саме так можеш і робити.

В тебе стрижка “під хлопчика” і ти думаєш, що локони не для тебе? Помиляєшся! Грайся в модне ретро — крути дрібні кучері. Чи створи “безлад” на голові: додай об’єм біля коріння і трішки підкрути кінчики.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!