Неочікуваний камбек: тканинна гумка для волосся знову в моді | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Неочікуваний камбек: тканинна гумка для волосся знову в моді

Пам’ятаєш ті часи, коли найбільшим твоїм скарбом була скринька з різноманітними гумками, стрічками та обручами для волосся? Так, щасливе й безтурботне дитинство повертається! Дизайнери та світові селебріті вирішили “реанімувати” улюблений аксесуар маленької дівчинки всередині тебе — тканинну гумку для волосся.

Мабуть, востаннє про неї ми чули років з десять тому від “матері стилю” — Керрі Бредшоу. Та її висловлювання про те, що цей аксесуар можна носити лише вдома, більш не актуальне. Оксамитові, атласні, бавовняні та навіть шкіряні — ось таке різноманіття можна було споглядати на останніх тижнях моди та на зірках стрітстайлу.

Високі хвости, зібрані гумкою з тканини, це своєрідне повернення у 80-ті роки, яке наразі спостерігається в тенденціях макіяжу, одягу та аксесуарів. Тож, якщо ти давно мріяла повторити образ своєї мами зі старої фотокартки, зараз саме час! Хоча і звичайна коса чи низький хвіст, зібрані таким чином, автоматично стають ультрамодною зачіскою.

Ми не певні щодо довгостроковості такого тренду, тому радимо не гаяти часу та експериментувати. Тканинна гумка для волосся може стати “фішкою” твого образу: просто підбери аксесуар в тон одягу або ж, навпаки, зав’яжи волосся контрастною гумкою.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!