Наталія Мисник: Істинна краса - це внутрішня гармонія | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Наталія Мисник: Істинна краса - це внутрішня гармонія

Чим ви займаєтесь (професія, захоплення, хобі, суспільна діяльність)?


Наразі - я власник і керівник кондитерської-кав’ярні Be My Guest Bakery. Це проект, який виріс з мого захоплення кондитерською справою. Окрім цього, останні пару років дуже люблю спорт,  волейбол. Ну і подорожі - це завжди частина мого життя.

Коли думаєте про красу, що приходить в голову в першу чергу?

Це, в першу чергу, внутрішня гармонія, енергія, харизма, правильне відношення до життя. Все це дуже впливає на те, як виглядає людина і як її сприймають оточуючі. Це не одне і те ж, що зовнішня фізична краса, але я вважаю, що внутрішній стан повинен бути підкріплений зовнішнім виглядом. Буває, людина зовні виглядає бездоганно, але за цією красою нічого не стоїть, людина пуста і нецікава. І навпаки - непримітна на перший погляд людина може виявитися глибокою та захоплювати оточуючих.  Найкраще, коли в людині все гармонійно.

Скільки часу витрачаєте на б’юті-процедури протягом тижня?

Важко підрахувати, думаю мій чоловік вважає, що багато. Це щоденний догляд та якість додаткові процедури - як вдома так і в салоні.

Віддаєте перевагу салонному догляду чи дбаєте про власну красу самостійно?

В моєму випадку, догляд за обличчям - в основному домашній. Обов’язково манікюр і педикюр в салоні. Я прихильник природньої краси, тому всі маніпуляції з моєю зовнішністю не повинні занадто кардинально впливати на загальний вигляд. Також останнім часом відчула справжню користь та важливість масажу - це просто необхідна річ для кожної людини. Думаю, з плином часу буду частіше звертатись за послугами косметологів - все-таки з віком потрібно приділяти більше уваги своєму обличчю та тілу.

Напевно, ви проводите багато часу на кухні вашого кафе, ховаючи волосся під хустинкою. Як повертаєте втрачений об’єм?

Останнім часом я не так часто працюю на кухні, тому що займаюсь переважно управлінською діяльністю. Але в робочі дні в цеху я збираю волосся в високий пучок під шапочку і тому в кінці дня отримую м’які хвилі в якості зачіски. 

Ви мали негативний досвід використання певних косметичних засобів чи салонних процедур?

На щастя, не можу пригадати яскравих негативних випадків. Мабуть, найгірше, що трапилось зі мною - це невдала порада косметолога щодо догляду за обличчям. Перед тим, як звернутись в заклад чи до спеціаліста, намагаюсь отримати рекомендації та переглянути відгуки, щоб знати, кому я довіряю свій зовнішній вигляд та здоров’я.

Поділіться секретом, як можна так чудово виглядати, маючи щоденні спокуси у вигляді тістечок і тортів?

Насправді, коли ти кондитер та власник бізнесу, це автоматично робить твоє повсякденне життя дуже активним. Кондитер - це людина, яка увесь день на ногах. Я постійно знаходжусь в русі, а окрім того часто в емоційній напрузі (як позитивного, так іноді і негативного характеру). Тому після того, як я змінила офісну роботу на те, чим я зараз займаюсь, моя форма навпаки значно покращилась. До того ж, спорт також має свій ефект. Під час гри в волейбол я забуваю про всі свої щоденні турботи і отримую чудову фізичну форму. 

Гаряче повітря кухні впливає на стан шкіри та волосся? Якими хитрощами користуєтесь для сяючого вигляду?

Для волосся я використовую зволожуючі бальзами та маски. Так само намагаюсь давати належний догляд своєму обличчю. Але найбільше всього від роботи на кухні страждає шкіра рук, адже це постійне миття, перехід від гарячої духовки в холодну морозилку та навпаки. Рятують руки дуже жирні креми на ніч та постійне денне зволоження. Також іноді проходжу спа-процедури по догляду за шкірою рук в салоні, що теж має свій позитивний вплив.

Коли маєте обмаль часу, що допомагає швидко зібратися та мати бездоганний вигляд?

На жаль, для бездоганного вигляду так чи інакше потрібен час. Я переконана, що найкраще на зовнішність жінки впливає позитивний внутрішній стан та хороший якісний сон. Все інше - це допоміжні засоби. Тому, найкращий спосіб добре виглядати - це добре виспатись та бути в хорошому настрої. 

Чи полюбляєте робити якісь зачіски?

Дуже рідко трапляється, щоб я робила собі складні зачіски. Моя улюблена - це чисте волосся з хорошим об’ємом та легкими хвилями. Такий собі ефект красивої природньої недбалості. Ще люблю відкрите обличчя, коли нічого не заважає - наприклад, коли волосся зібране в високий пучок.

Носите аксесуари для волосся?

Ні.

Можете провести паралелі між зовнішньою та внутрішньою красою?

(у відповіді на друге питання)

Як можете охарактеризувати свій стиль?

Все залежить від ситуаціі, події, погоди. Можу сказати, що в будь-якому випадку намагаюсь не втрачати жіночність. І ще для мене дуже важливо завжди почуватись комфортно. Чудово, коли жінка може змінюватись та завжди бути трохи різною - так і намагаюсь робити. Однозначно можу сказати, що мені не властивий занадто екстравагантний та епатажний стиль.

Який ваш ключ до гармонії та щастя?

Перше - цінувати все хороше, що життя дає тобі кожного дня. Навколо безліч речей та безліч моментів, яким варто радіти - це дуже важливе уміння. Друге - правильно розставляти пріорітети і вірно розуміти цінність речей. Людина, яка вміє це робити, вже переможець по життю. Третє - почуття гумору. Потрібно вміти сміятись над проблемами, а іноді і над собою, сприймати життя як цікаву захоплюючу гру.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!