Нашвидкоруч: прості варіанти укладання каре | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Нашвидкоруч: прості варіанти укладання каре

Ми вже неодноразово писали про наймоднішу стрижку сьогодення — каре. То ж, якщо ти також підстриглася і тепер думаєш, що приречена на одноманітний образ щодня, хочемо тебе заспокоїти — це не так! Пропонуємо кілька модних варіантів укладання, які не займуть багато часу й виглядатимуть неймовірно стильно.

Пряме волосся “волосинка до волосинки”

Найпростіший варіант укладання — пряме гладеньке волосся. Щоб створити таке, тобі знадобиться прасочка й кілька хвилин часу. Можеш також трішки підкрутити кінчики, але це допустимий максимум.

Трішки безладу

Якщо від природи в тебе в'ється волосся, трішки вирівняй його прасочкою. Потім збий волосся руками, надаючи йому об’єму у коренів, зафіксуй все лаком. Якщо ж у тебе волосся пряме, то злегка підкрути його плойкою, створюючи заломи.

Кучері

Щоб створити локони, візьми плойку середнього діаметра й накрути волосся від коренів до кінчиків. Хоча можеш залишити кінчики прямими — цей прийом наразі в тренді.

“Голівуд”

Мова про більш розкішний варіант локонів. Створюється такий за допомогою плойки великого діаметру та лаку для волосся.

Пучок

Улюбленець всіх блогерок доступний і красуням з каре. Щоб зачіска трималась бездоганно, радимо на вологе волосся нанести мус для вкладання і починати робити зачіску, коли пасма будуть ще трішки вогкими. Далі все просто: зачеши волосся назад, збери його у хвостик і закрути пучок. Зафіксуй все шпильками.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!