Найпопулярніша зачіска нового сезону | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Найпопулярніша зачіска нового сезону

Забудьте про ідеальні локони та довгі прядки. У моді знову ефектний боб. Зірки все дедалі частіше з`являються на червоних доріжках саме з такою зачіскою. Воно й не дивно, адже така стрижка додає свіжості будь-якому образу, а головне — вона універсальна й підходить практично для будь-якого віку та типу зовнішності. Кожна може знайти свій ідеальний боб.

Рівний та гладенький
Такий варіант виглядає хоч і дуже суворо, проте робить обличчя візуально худішим. Просто вирівняй волосся праскою та зафіксуй лаком для волосся.

Боб-каре з рваними кінцями
Це універсальний варіант. “Рваний” зріз ідеально лягає у рівну лінію при випрямленні, а якщо накрутити кінчики – то зачіска набуде цікавої текстури та об’єму.

Боб з міні-чубчиком
Стрижка боб і чубчик – це однозначно гарячий тренд сезону. З такою зачіскою неможливо залишитись у тіні. Виглядає сміливо та оригінально. А якщо ти власниця кучерявого волосся – ефект буде ще крутішим.Боб-каскад для середньої довжини
Завдяки техніці “каскад” зачіска стає багаторівневою та дуже об’ємною. А це, у свою чергу, допоможе скорегувати усі недоліки обличчя.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!