Наймодніші фарбування 2018 року | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Наймодніші фарбування 2018 року

Класичне мелірування, омбре чи балаяж? Хочеш знати, що буде в тренді цього року? Значить ця стаття саме для тебе.

Омбре і сомбре

Ці два види фарбування відрізняються тільки плавністю переходу кольору. Омбре передбачає контрастні переходи з дуже світлими кінцями і максимально затемненим корінням, а сомбре — більш природні переливи барв і відтінків. Обидва фарбування ідеально підходять під модні в 2018 році стрижки для середньої довжини волосся, але обидва примхливі — потребують укладання.

Балаяж

В 2018 році балаяж буде на вершині популярності. Це фарбування підходить як для довгого волосся, так і для короткого бобу, тому можеш сміливо замовляти у колориста балаяж.

Класичне мелірування

Класичне мелірування або ефект babylights знову в моді. В руках професіонала таке фарбування здатне творити чудеса: освіжити натуральний колір волосся, зробити колір світлішим, приховати першу сивину. Багато моделей і зірок віддають перевагу класичному меліруванню, називаючи його ефектом вигорілого волосся або sunkissed hair.

Двоколірні фарбування

Яскраві й насичені fashion-відтінки будуть неймовірно актуальні в 2018 році. А наймоднішою технікою в кольоровому фарбуванні стане коломбре — два відтінки, що поєднуються між собою. Ніяких дрібних прядок, тільки яскраві кольорові нюанси і великі елементи.

Тіціанові відтінки

Холодні червоні і коричнево-мідні відтінки повертаються до нас з далеких 90-х. Розкішні осінні кольори — від охри до багрянцю, найкраще пасуватимуть власницям карих очей.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!