Найкраще, що сталося з модою: ТОП-5 пуховиків зими 17/18 | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Найкраще, що сталося з модою: ТОП-5 пуховиків зими 17/18

Нарешті минули часи, коли ти мала обирати між “тепло” й “стильно”. Дизайнери та модні будинки з усього світу пропонують безліч моделей пухових курток, які чудово виглядають як з кросівками, так і з твоїми улюбленими підборами. То ж насолоджуйся свободою бути собою за будь-якої погоди. А також тримай добірку моделей курток, на які варто звернути увагу, плануючи наступний шопінг.

Пуховик-ковдра

Ця модель змінила уявлення про красу, гіперболізувала “оверсайз” та змусила трендсетерів загорнутися у ковдру. Тепер і ми залюбки вдягаємо ці об’ємні куртки, створюючи з ними круті луки, що завжди збирають безліч “лайків” в соцмережах. Обираючи такий пуховик, зверни увагу на наповнювач: це має бути пух або синтетичний матеріал, що витримує до -20 градусів.

Короткі пуховики

Ця модель закінчується трішки нижче ребер і, звісно, не передбачає тривалих прогулянок засніженими парками. Та, якщо ти пересуваєшся містом на автівці, а вулицею проходиш лише кілька метрів, — сміливо обирай такий пуховик.

Жіночні пуховики

Якщо в об’ємних куртках ти почуваєшся не затишно, придивись до більш жіночних варіантів. Крій по фігурі, довжина міді та пояс на талії — вічна класика.

Європейські пуховики

В Європі зима не така сувора, тому часто на вулицях Парижа чи Рима можеш побачити дівчат і жінок у тоненьких пуховиках. Та насправді такі моделі доволі теплі за рахунок сучасного наповнювача й легко витримують до -10 градусів. На випадок сильніших морозів вдягни такий пуховик під пальто — застосуй модний прийом багатошаровості.

Пуховики кольору металік

Хочеш виглядати сучасно й навіть трішечки футуристично — обирай куртку “під метал”. В такому пуховику ти точно не залишишся не поміченою.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!