Набридло фарбувати вії? Вихід є — ламінування | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Набридло фарбувати вії? Вихід є — ламінування

Довгі вії — мрія кожної. Та не всім пощастило мати такі від природи. Хтось додає кілька міліметрів довжини за допомогою туші, хтось нарощує вії у салоні. Однак є спосіб зробити погляд більш виразним без щоденного нанесення макіяжу та який виглядає досить природно — ламінування.

Ця процедура проходить в кілька етапів з почерговим нанесенням різних компонентів. Загалом ламінування збільшує довжину і вигин вій, а також потовщує їх, наповнюючи пігментом, протеїнами та вітамінами.

Спочатку майстер “знімає” макіяж, знежирює вії та зону навколо очей. Далі наноситься сироватка, яка готує структуру волосків до наступних етапів. Потім вії фарбують, щоб досягти бажаного відтінку. Останній і найважливіший етап – нанесення кератину. Він покриває вії і утворює на них плівку. Вся процедура займає годину-півтори.

Що в результаті? Вії максимально природні, але довгі та підкручені. Волоски стають товстішими та здоровішими на вигляд. Ефект тримається місяць-два до повного оновлення вій.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!