Мішель Чешко: Краса – це блиск в очах і щира усмішка | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Мішель Чешко: Краса – це блиск в очах і щира усмішка

Чим ти займаєшся?
Маю неформальну освіту – діджитал-маркетолог. Тому соціальні мережі для мене не просто спосіб розважитись чи скоротати годинку, а справжня робота. Я розробляю контент-плани та візуальні концепції для брендів, але моя найулюбленіша справа – власний блог в Instagram під назвою «Not your flat».

Коли ти думаєш про красу, що приходить в голову в першу чергу?
Напевно, для мене це блиск в очах і щира усмішка.

Скільки часу витрачаєш на б’юті-процедури протягом тижня? Віддаєш перевагу салонному догляду чи дбаєш про власну красу самостійно?
Щоденно роблю звичні процедури по догляду за шкірою вранці та ввечері. Також використовую напівпрофесійний догляд за волоссям. Щодо зачіски та манікюру, то можу довірити це лише професіоналам, сама з цим не справляюся.

В тебе досить геометрична стрижка. Важко доглядати за такою?
Напевно, важче, ніж коли в тебе довге волосся, але я не часто звертаю на це увагу. Щоб підтримувати довжину та оновлювати колір, мені достатньо раз у 2 місяці відвідати свого майстра.

Чи ти мала негативний досвід використання певних косметичних засобів чи салонних процедур?
Мені дуже страшно змінювати майстра, бо я прискіплива до форми своєї зачіски. Частіше за все я не можу нормально пояснити, що я хочу, тому мені важливо, щоб перукар сам розумів, що мені буде пасувати, а що ні. Колись пішла до іншого салону, а вони з мене капітошку зробили, так і ходила місяць. Коли в тебе коротка зачіска – кожна помилка фатальна.

Оскільки ти блогерка, чи довіряєш рекламі різноманітних косметичних засобів?
Якщо чесно, то я не б’юті-гік. Зазвичай я дізнаюся про новинки з досвіду друзів, які в косметиці розбираються краще за мене.

Маєш лайфхаки для сяючого вигляду 24/7?
Все просто – завжди посміхайтесь.

Коли в тебе обмаль часу, що допомагає швидко зібратися та мати бездоганний вигляд?
Імпровізую! Кумедна зачіска за п’ять хвилин і серйозний вираз обличчя, ніби так і було заплановано.

Як ти вважаєш, зовнішній вигляд допомагає людині будувати кар'єру, домагатися визнання в своїй справі?
Я ніколи не була на керуючій посаді, щоб оцінити таку ситуацію. Як звичайна людина по зовнішньому вигляду я можу лише зрозуміти, чи людина на одній хвилі зі мною, чи ні.

Чи полюбляєш робити зачіски?
Ні. Саме тому вже багато років ходжу з коротким волоссям та радію життю.

Носиш аксесуари для волосся?
Якщо великі навушники можна вважати аксесуаром, то так.

Можеш провести паралелі між зовнішньою та внутрішньою красою?
Коли людина відчуває себе вільною та впевненою, вона класно виглядає. Такі люди доглядають за своєю шкірою та волоссям, вдягають те, що їм подобається, а не те, що модно. Особисто в мене зараз на душі все спокійно, я не намагаюся комусь сподобатися, тому можу собі дозволити ходити в чоловічих футболках та джинсах кожен день. Коли я маю один вільний вечір на тиждень, то я намагаюся зробити з цього свято та вдягнути щось вишуканіше. Я це роблю лише для себе.

Як можеш охарактеризувати свій стиль?
Як я вже сказала, у мене вільний стиль. Після поїздки до Норвегії остаточно переконалася, що прагну до мінімалізму у всьому.

Який твій ключ до гармонії та щастя?
Знайти своє місце та бути корисною. Виконувати ту роботу, яка мотивуватиме рости кожен день. Оточити себе людьми, яким хочеться допомагати та яких любиш. Тільки так я відчуваю гармонію з собою.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!