Літо без гарячої води — не проблема! | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Літо без гарячої води — не проблема!

Для мене серпень завжди найпекельніший місяць літа. Ні, справа не у +30 градусів спеки. І навіть не в задушливому громадському транспорті. Найжахливіше для мене — це відсутність гарячої води! Думаю, всі, хто живе у квартирі без бойлера, зрозуміють мій душевний біль.

Моя класична схема в цей період: дві каструлі гарячої води зранку та мінус одна година сну, щоб встигнути зібратись. Та досить про сумне. Адже я нарешті знайшла порятунок! Сухий шампунь Syoss Anti-Grease — справжній літній маст-хев!

Засобом легко й просто користуватись, щоправда, треба “наловчитись”. Від багатьох дівчат чула, що сухі шампуні залишають білі плями на волоссі й саме тому так довго не наважувалась придбати собі такий. Скажу відверто: так, він може залишити плями, якщо користуватись НЕ за інструкцією. Та насправді все дуже просто:

- спочатку добряче встряхни балончик,
- розчеши волосся,
- розпилюй прядка за прядкою на відстані 20 см,
- дай декілька хвилин шампуню, щоб увібрати жир з волосся
- пройдися по волоссю масажними рухами й знову розчеши його,
- прибери залишки за допомогою фена.

Тепер сухий шампунь Syoss Anti-Grease рятує мене не лише у період гідравлічних випробувань, а й у подорожах, робочих поїздах і просто тоді, коли хочеться довше поспати. Кілька хвилин і моє волосся знову має свіжий вигляд!

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!