Латте з корицею | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Латте з корицею

Латте з корицею (дослівно – Cinnamon Swirl перекладається як “Завиток кориці”) —  актуальна технологія градієнтного фарбування волосся, яку розробив зірковий стиліст Райан Перл з Нью-Йоркського салону Cutler на Манхеттені.

За своєю суттю «Латте з корицею» є  ще однією варіацією техніки фарбування омбре, котру Райан значно вдосконалив, довівши до ідеалу. “Мені завжди було зручніше спілкуватись з клієнтами за допомогою гастрономічних асоціацій, аніж розповідати їм про співвідношення та розташування теплих та холодних відтінків, — пояснює стиліст.

Суть техніки фарбування полягає в поєднанні теплих медових відтінків із горіхово-цинамоновими півтонами. Результат — виразне темне коріння, м’який, натуральний блонд по довжині та яскраві сонячні акценти біля обличчя та в массі волосся, що окреслюють риси та підсвічують їх. До того ж ілюзію характерного «завитка» сторює нерівномірність пропорції між темними та світлими відтінками по довжині волосся. За рахунок цього, коли ви рухатиметесь, з-під пасм більше темного кольору будуть виступати світлі й навпаки.  Такий ефект виглядає значно більш природньо, аніж типове контрастне омбре і потребує набагато менше часу на виконання. “Я не тонував волосся поступово, а зробив все за один етап, в кінці окремо пофарбувавши вручну деякі пасма та зафіксувавши їх у фользі. Це створило ефект об’ємного 3D-кольору”, — розповідає Райан.

Щоб повторити подібний ефект, протягом фарбування треба поєднати два відтінки — ніби додаєте корицю в свій латте. Це створить необхідні відблиски та надасть кольору об’єм, адже однорідний тон волосся часто виглядає “пласким”, наче ви вдягли перуку. У випадку «Латте з корицею» це абсолютно виключено. Нехай гарним прикладом для вас стануть Олівія Палєрмо, Джессіка Альба та Уітні Порт.

Цей колір однозначно не для сором’язливих дівчат: виразний блонд із затемненим корінням виглядає набагато зухваліше, аніж типове фарбування, тож готуйтесь до пильної уваги оточуючих!

 

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!