Коли звичайне стає чудовим: догляд за нормальним волоссям від Syoss | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Коли звичайне стає чудовим: догляд за нормальним волоссям від SyossДля мене красиве й слухняне волосся не мрія, а реальність. Так, мені пощастило, бо мій тип волосся - “нормальний”. Я можу довше поспати зранку, тому що не треба щодня мити голову, зекономити годинку на укладці, бо вона має гарний вигляд від учора, та не турбуюсь про запис до перукаря на чергову салонну процедуру.

Розуміючи цінність такого “дарунка природи”, я завжди дуже прискіпливо ставлюся до вибору доглядової косметики. Зазвичай віддаю перевагу професійним засобам, тому, спустошивши пляшечку з шампунем, наступний взяла від Syoss.

Мій вибір пав на шампунь та бальзам з серії GLOSSING SHINE-SEAL. “Фішка” цих засобів в ефекті блиску волосся, як після ламінування.

                                                                                                                     

Перед початком використання шампуню та бальзаму від Syoss я сподівалась отримати:

-м'яке очищення;
-додаткове сяяння волосся;
-легке розчісування.

Перше, що хочу зазначити - текстура шампуню дуже приємна на дотик і вигляд, добре піниться. Я наношу шампунь лише на корені, як радять спеціалісти, змиваю теплою (не гарячою) водою. Бальзам, навпаки, - лише на довжину волосся, тримаю кілька хвилин. До речі, чим довший час впливу бальзаму, тим помітніший ефект.

Вже після першого використання, я відзначила для себе надзвичайний блиск волосся. Найприємніше, що не я одна це помітила! Компліменти від друзів та коханої людини допомогли впевнитись в дієвості цих диво-засобів від Syoss.

Після регулярного використання шампуню та бальзаму GLOSSING SHINE-SEAL моє волосся не лише стало яскраво переливатися на сонці, а й зміцніло. Тепер я з впевненістю можу сказати: Syoss зробив моє нормальне волосся чудовим!

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!