Казки, які тобі розповідають у салонах краси | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Казки, які тобі розповідають у салонах краси

Не завжди варто повністю довіряти своєму перукарю чи колористу та сліпо слідувати його рекомендаціям. Не забувай, що мова йде про комерцію. Тож, щоб не витрачати зайві кошти, читай наш Топ-3 найпопулярніших “салонних побрехеньок”.

Тобі не потрібно мелірування так часто
Більшість стилістів вважають, що при кожному фарбуванні коренів (якщо ти не змінюєш тон в цілому) тобі потрібно заново освітлювати пасма. Це не так! Хороший колорист просто складе новий рецепт змішування тонів і пофарбує корені в темніший відтінок, розтягнувши його по довжині, а вже освітлені пасма затонує іншим кольором. Якщо тобі кожен раз фарбують все волосся в один тон, а потім заново роблять мелірування — задумайся про кваліфікацію майстра!

Тобі не потрібні відновлювальні процедури
Часто перед фарбуванням стилісти-колористи кажуть, що волосся жахливо виснажене і перш ніж фарбувати, його потрібно відновити. Якщо ти сама не вважаєш, що твоє волосся погано себе почуває, сміливо відмовляйся. Якісні фарби самі по собі доглядають за волоссям, а відновлювальні процедури зможеш провести сама вдома, використовуючи спеціальні маски.

Тобі не потрібно стригти волосся раз на місяць
Те, що при частих стрижках волосся росте швидше — міф. Волосся росте від коренів, які навіть не здогадуються, що ж там відбувається з кінчиками. Якщо волосся не посічене, а форма стрижки тебе влаштовує, немає ніяких причин йти до перукарні.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!