Головні секрети здорового волосся | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Головні секрети здорового волосся

Здорове й пишне волосся, що переливається дзеркальними відблисками – зовсім не дарунок природи, а результат правильного й ретельного догляду. То ж, якщо хочеш ловити на собі заздрісні погляди й отримувати компліменти, візьми до уваги наші поради.

Вибір шампунюМи не відкриємо Америку, якщо скажемо, що шампунь слід обирати під власний тип волосся. На жаль, часто такою простою порадою нехтують і купують засіб за принципом «яка етикетка гарніша». Тонке, тьмяне, наелектризоване волосся – ось результат споживацького недбальства. Для блиску та об’єму волосся обирай засоби з професійних серій, якість котрих значно ліпша за звичайні. До речі, Syoss розробив шампуні для всіх типів волосся, тому ти неодмінно підбереш собі ідеальний догляд.

Нанесення бальзаму
Жирність волосся часто приписують посиленій роботі сальних залоз. Та іноді причина значно простіша – неправильне використання бальзаму та кондиціонеру. Ці засоби слід наносити з середини довжини волосся, уникаючи коренів.

Температура води
Якщо не хочеш псувати стан свого волосся, звикай мити голову в прохолодній воді. Занадто гаряча температура не лише не приносить користі твоїм пасмам, а й може слугувати причиною їх випадіння.

Термозахист
В сучасному стрімкому вихорі життя практично неможливо відмовитись від використання фенів, стайлерів та плойок. Ми це розуміємо, тому не співатимемо оду натуральності, пропонуючи відмовитись від звичних повсякденних б’юті-помічників. Просто спробуй сушити волосся в холодному режимі, а перед укладкою гарячим стайлером розпилюй на волосся термозахист.

«Правильний» гребінецьОбираючи гребінець, зверни увагу на матеріал, з якого він зроблений. Найгірший вибір – це метал. Такий гребінь не лише пошкоджує волосся і шкіру голови, а й робить твою зачіску схожою на хмаринку, адже сильно електризує волосся. Обирай дерев’яний, пластмасовий чи гребінець із натуральної щетини. До речі, одна з причин посічених кінчиків – неправильне розчісування волосся. Візьми за правило починати з кінчиків, піднімаючись вище, і ніколи не розчісуй вологе волосся, це псує його структуру.

Рівненькі кінчики
Ще одна помилка в догляді за волоссям – нехтування походами до перукаря. Регулярні підрівнювання кінчиків зовсім не віддаляють тебе від омріяної довжини волосся, а є необхідною процедурою, від якої зачіска виглядає краще і здоровіше.

«Вітер у волоссі»
В кожної з нас є хоча б одна фотокартка, де стоїш на тлі моря, річки, лісу чи поля, дивишся вдалечінь, а вітер так гарненько грається з зачіскою. Для фотомистецтва це, звичайно, плюс, а для твого волосся – травмуючий фактор. У вітряну погоду збирай волосся у хвіст чи заплітай косу. Взимку вдягай шапку,а влітку – капелюшок.

Правильне харчування
Як відомо, краса йде зсередини. І ми не лише про чарівність твоєї душі. Для шикарного вигляду волосся не забувай правильно харчуватись та забудь нарешті про монодієти. Пий воду, займайся спортом і результат не змусить на себе довго чекати.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!