Гарячий тренд для сміливих та неповторних | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Гарячий тренд для сміливих та неповторних

Літо створене для довгих прогулянок, музичних фестивалів, відпусток біля моря, легких суконь й яскравих образів. Саме влітку завжди хочеться змін та оновлення. Впевнені, ти теж не виняток.

Пропонуємо додати трохи більше барв до своєї зовнішності. Мова йде про насичені та сміливі відтінки волосся. Фіалковий, апельсиновий, зеленавий чи навіть червоний – обирай будь-який. Адже кольорове волосся – один із найгарячіших трендів цього літа.

Старі добрі рожевий та ніжно-блакитний також присутні, проте робити їх тепер варто на довжині, а корені фарбувати яскравіше. Можеш поєднувати кольори і зробити омбре, балаяж чи спробувати нову техніку шатуш.

Ультрамодною є, так звана, імітація «космосу на волоссі» — одночасне поєднання фіолетового, бірюзового, зеленого та синього. Особливо красиво виглядає на брюнетках. Нью-йоркський колорист Аура Фрідман придумала навіть спеціальну техніку нанесення кольорової фарби на темне волосся. Називається «нафтова пляма» і полягає у поступовому нанесенні темно-синього й темно-зеленого відтінків. Ефект приголомшливий. Волосся переливається наче бензин на мокрому асфальті у сонячну погоду.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!