Євгенія Виноградова: Краса – це все те, від чого перехоплює подих | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Євгенія Виноградова: Краса – це все те, від чого перехоплює подих

Чим ти займаєшся?
Я арт-директор в медійному агентстві. Найбільше в своїй роботі ціную можливість працювати с професіоналами, які допомагають мені розвиватись та досягати нових вершин.

Коли ти думаєш про красу, що приходить в голову в першу чергу?
Краса – це все те, від чого перехоплює подих. Це може бути мистецтво, природа, архітектура, а також людина. Але це не щось конкретне, а суміш деталей. Наприклад, яскравий захід сонця, неспокійне море, блиск очей, гармонія та щирість. Краса людини – це не тільки зовнішній вигляд, а й гармонія з собою та зовнішнім світом.

Скільки часу витрачаєш на б’юті-процедури протягом тижня? Віддаєш перевагу салонному догляду чи дбаєш про власну красу самостійно?
На мою думку, ідеальній догляд – це поєднання домашніх та салонних процедур. На жаль, маю насичений робочий графік, тому не завжди встигаю відвідувати салони, як правило, буваю 2-3 рази на місяць. В свою чергу, не нехтую домашніми процедурами. Часто дивлюся б’юті-блогерів в соцмережах, слідкую за новинками.

В тебе довге й гарне волосся. В чому твій секрет?
Насправді секрету немає, красою волосся я зобов’язана своїм батькам. Але щоб підтримувати природню красу, я користуюсь олійками, масками та термозахистом. Особливу увагу приділяю кінчикам волосся: по ним можна зрозуміти чи доглянуте волосся. Інколи мій перукар радить мені нові засоби по догляду, якими я успішно користуюсь. На красу волосся впливає і стан здоров’я. Тому намагаюся вживати правильну їжу та вести активний спосіб життя.Чи ти мала негативний досвід використання певних косметичних засобів чи салонних процедур?
Як і кожна дівчина, так. Але це були не катастрофічні випадки, найчастіше це неправильно підібраний догляд, від якого не було результату. Зараз перед будь-якою процедурою я намагаюсь поспілкуватись зі спеціалістом, почитати відгуки в інтернеті, послухати поради моїх знайомих. Я впевнена, що потрібно знайти саме свого спеціаліста, який порадить і зробить якнайкраще процедуру чи навіть відмовить від зайвої.

Ти працюєш в рекламній індустрії. Чи довіряєш ти рекламі різноманітних косметичних засобів, чи дізнаєшся про новинки в інакший спосіб?
Найчастіше про новинки я дізнаюсь від б’юті-блогерів чи з соцмереж. Після чого тестую на собі і, якщо продукт мені підходить, залюбки користуюсь ним. Я можу сказати з впевненістю, що довіряю рекламі, але кожна жінка особлива і те, що підійде одній, не підійде іншій, тому намагаюсь все перевіряти на собі.

Маєш лайфхаки для сяючого вигляду 24/7?
Безумовно, це гарний настрій, здоровий сон, правильне та здорове харчування, свіже повітря. А також систематичний догляд за своєю красою: собі потрібно приділяти хоча б 10 хвилин щодня.

Коли в тебе обмаль часу, що допомагає швидко зібратися та мати бездоганний вигляд?
Найкращий лук – це натуральний вигляд, тому обмежусь експрес-доглядом і мінімумом косметики.

Як ти вважаєш, зовнішній вигляд допомагає людині будувати кар'єру, домагатися визнання в своїй справі?
Звісно, охайний доглянутий зовнішній вигляд допомагає бути більш впевненим в собі. Зовнішня привабливість дуже впливає на враження при знайомстві та спілкуванні. Цілісність усього образу дає змогу зчитувати правильну інформацію про людину та характеризує її ділові риси.

Ти багато подорожуєш. Чи привозиш якісь косметичні засоби із-за кордону?
Я дуже люблю шопінг за кордоном, на це виділяю кілька днів, люблю купувати диковинки, яких у нас немає. Без сумніву, надаю перевагу натуральній косметиці, олійкам. Тому частіше купую ту чи іншу продукцію саме в тому регіоні, який спеціалізується на цьому. Наприклад, нещодавно я відпочивала на Грецьких островах, де придбала догляд за тілом на основі вулканічного попелу.

Чи полюбляєш робити зачіски?
Люблю експериментувати с волоссям, але найчастіше не маю часу на гарну зачіску. Інколи можу зачесати волосся, це легко зробити, на більше не марную час. У святкових випадках звертаюсь до професіоналів.

Носиш аксесуари для волосся?
У повсякденному житті не часто, але дома, звичайно, заколюю волосся.

Можеш провести паралелі між зовнішньою та внутрішньою красою?
Гармонія має бути у всьому. В першу чергу, потрібно розвивати свої хороші риси, канони. В багатьох книжках з особистого розвитку наголошують, що важливо мати декларацію своїх цінностей та розвивати їх. Та паралельно не забувати слідкувати за своїм зовнішнім виглядом, звичайно.

Як можеш охарактеризувати свій стиль?
Для мене важливо, щоб було зручно і комфортно, я не готова вдягати одяг, який мені не подобається, але який наразі модний. Найчастіше я керуюсь своїми планами на день: якщо це важливий день, в якому буде багато зустрічей, то, безперечно, одягну щось у діловому стилі, в інших випадках – щось зручне. Також полюбляю сукні, тому ніколи не відмовляю собі у придбанні нових.

Який твій ключ до гармонії та щастя?
Це знайомства та спілкування з людьми, цікаві подорожі, нові емоції, відчуття. Для мене важливо отримувати щирість та позитив від оточуючих, цінувати близьких та друзів, а також час, який я проводжу з ними. Одним з важливих аспектів життя є благодійність, вміння допомагати ближньому та тваринкам, тому намагаюсь не проходити повз. Сукупність цих складників для мене і є гармонія.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!