Довше і сильніше: продукти, що пришвидшують ріст волосся | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Довше і сильніше: продукти, що пришвидшують ріст волосся

Підстриглася “під хлопчика” і тепер шкодуєш? Чи мрієш перевершити казкову Рапунцель? Включи до свого щоденного раціону продукти з нашої добірки й результат не змусить себе довго чекати.

Лосось

Якщо хочеш відростити довге волосся, досить нехтувати рибою! Омега-3, вітамін D і білок — речовини, які потрібні твоєму організму щодня.

Жовтий болгарський перець

Ми не випадково згадали колір: саме в жовтому перці найбільше вітаміну С (341 міліграм, а в червоному всього 63). Для росту волосся цей вітамін необхідний.

Устриці

В устрицях багато цинку. Лише три штуки на добу подарують організму 500% від норми. Таке “передозування” дуже корисне для волосся: організм накопичує цинк, а згодом використовує його для пришвидшення росту твоїх локонів.  

Яйця

Біотин — ще один необхідний компонент для швидкого росту волосся. Він міститься в жовтку, а білок, на жаль, перешкоджає його засвоєнню. Отже, якщо хочеш довге волосся, залиш білкові омлети на потім.

Насіння соняшника

Насіння соняшника багате на вітамін Е. Він відповідає за здоров'я, гладкість і силу твого волосся.

Авокадо

Авокадо стимулює виробництво колагену і еластану, покращує стан шкіри голови і якість волосся. А жирні кислоти стимулюють активність волосяних фолікулів.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!