Дбайливий догляд за жирним волоссям від Syoss | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Дбайливий догляд за жирним волоссям від SyossГарні доглянуті локони - окраса будь-якої жінки. На жаль, дівчатам з жирним типом волосся доводиться докладати більше зусиль для підтримки свіжого та охайного вигляду зачіски. Про це я знаю з власного досвіду.

Раніше мій ранок починався не з кави, а з миття голови. Я користувалася безліччю шампунів різних марок в прагненні знайти порятунок від цієї незручності, та все марно. Більше того - “неправильні” шампуні не лише не покращили стан волосся, а й зробили його сухим на кінцях. Окрема розмова, це стан зачіски влітку, коли до всього іншого додається спека. Вже в середині дня мені доводилось зав'язувати волосся в тугий хвіст чи пучок, інакше мала, м'яко кажучи, несвіжий вигляд.Так тривало, поки я не відкрила для себе шампунь для жирного волосся від Syoss - Purify&Care Roots and Tips.

Цей засіб відмінно підійде для власниць жирної шкіри голови і сухого ламкого волосся (а саме так я можу охарактеризувати свої пасма після всіх б'юті-тортур, що вони пережили). Особлива формула шампуню чудово очищує шкіру голови від надлишків шкірного сала, забезпечуючи при цьому інтенсивне живлення і зволоження пошкодженого волосся.

Продукт добре піниться і швидко змивається. Має приємний запах, без відчуття хімічності абощо. Окрім шампуню, я почала користуватись спреєм для волосся з цієї ж серії. Наношу його на сухе або підсушене рушником волосся на всю довжину.Цей диво-спрей діє з першої секунди: волосся стає шовковистим і легко розчісується.

Цим доглядовим тандемом від Syoss я користуюсь вже кілька місяців і от що відзначила для себе:
-відпала необхідність витрачати зайву годину на миття голови щодня, так як тепер відчуття свіжості лишається зі мною на два, а інколи й на три дні;
-волосся перестало плутатись;
-зачіска має охайний вигляд, з'явився здоровий блиск волосся;
-стала почуватись набагато впевненіше.

Я не очікувала нічого особливого від шампуню й спрею, коли починала користуватись, а тепер не можу зрозуміти, як я жила без цих засобів раніше! Насолоджуюсь дивовижним результатом і частенько ловлю на собі захопливі погляди.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!