“Чорний, бувай!”: наймодніші кольорові поєднання весни | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

“Чорний, бувай!”: наймодніші кольорові поєднання весни

Все, досить! Ховай всі свої кофтинки й куртки темних відтінків. Настав час свіжості, оновлення і квіточок. І, що найприємніше, — весняного шопінгу. Щоб не залишити півзарплатні в магазинах, придивись до наймодніших кольорових поєднань, що будуть актуальні цього сезону.

Фіолетовий + пастель

Насичений фіолетовий — колір року за версією Pantone і більшості світових дизайнерів. Чудовий колір, ось тільки носити його складно. І тут на допомогу приходить модна в цьому сезоні пастель — рожева, жовта і блакитна.

Рожевий + помаранчевий

Після зими нам всім не вистачає вітамінного заряду, тому не дивно, що таке зухвале поєднання кольорів опинилося в модному топі. Соковитий рожевий і яскравий помаранчевий утворюють екстремальний тандем, який ми радимо доповнити нюдовим взуттям і аксесуарами. 

Рожевий + червоний

Це поєднання заявило про себе ще кілька сезонів тому й не збирається здавати модних позицій. Утворюй спортивні, повсякденні та класичні образи, використовуючи такі кольори, — повір, ти завжди будеш у центрі уваги. 

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!