Ceramide Complex Anti-Breakage: мій порятунок від ламкості волосся | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Ceramide Complex Anti-Breakage: мій порятунок від ламкості волоссяВ наш час багато дівчат вважають за краще укорочувати волосся. А я, навпаки, - мрію поповнити ряди довговолосих красунь.

На жаль, маю досить тонкі пасма, тому раніше кожного дня накручувала їх на плойку, надаючи зачісці об’єму. Саме цей б’юті-гаджет звинувачую у ламкості волосся, яке я безуспішно намагалась відростити довгий час.

Як то кажуть, усвідомлення проблеми - перший крок на шляху до її вирішення. Тому я взяла себе в руки та відмовилась від гарячих стайлерів, а також почала тестувати на собі засоби від Syoss для ослабленого волосся.


 

Шампунь та бальзам Ceramide Complex Anti-Breakage містять потужну відновлювальну формулу, яка наповнює волосся силою і надає йому здорового вигляду. Засоби зміцнюють структуру волосся, насичують його необхідною кількістю поживних мікроелементів. І в цьому я невдовзі переконалась. 

Я тестувала лінійку Ceramide Complex Anti-Breakage близько місяця. Мию волосся щодня і можу сказати, що цей шампунь підходить для частого використання, він має приємний ненав’язливий аромат і чудово піниться. Бальзам, в свою чергу, чудово розгладжує пасма, робить їх слухняними.

Мої висновки: Ceramide Complex Anti-Breakage від Syoss успішно протистоїть сухості та ламкості волосся. Я відчула зміцнення по всій довжині і навіть кінчики волосся лишились рівненькими. І найголовніше: за місяць мені вдалося відростити близько сантиметра довжини, то ж відтепер Ceramide Complex Anti-Breakage - мій улюблений рятівник краси волосся.

 

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!