Час змін | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Час змін

П’ять світових б’юті трендів, про які ти маєш знати!

Експерти SYOSS детально вивчили доповідь відомої світової trendwatching-агенції WGSN та готові розповісти про найбільш визначні соціальні явища, які впливатимуть на розвиток світу в 2016 році. Ми розібрались, яким чином вони можуть змінити на краще життя кожної з нас. Адже весна — це час переглянути не лише власний гардероб чи косметичку, але й життєві принципи.

1. Не дозволяй стереотипам  обмежувати тебе

Донька Стінга, вокалістка гурту I Blame Coco Еліот Самнер публічно заявила, що не відносить себе до жодної статі і не вірить гендерним маркуванням. “Не розумію, чому ярлики обмежують нас. Я не хочу бути закутою у рамки, нав’язані ззовні”. Прийшовши на зміну бісексуальності та асексуальності, явище пансексуальності припускає відмову від гендерних рамок, а як наслідок — зникнення стигматизації чи сексизму. Точиться й боротьба з іншими формами дискримінації. Моделі-трансгендери, літні жінки із сріблястим волоссям або альбіноси, що все частіше знімаються в рекламних кампаніях таких брендів, як Givenchy, Nars, American Apparel, своїм прикладом підтверджують: краса не визнає меж — головне вірити в себе.

2. Розвивай власну індивідуальність

В кінці минулого року справжній інтернет-скандал зчинився в Instagram, коли 18-річна австралійка з іміджем та зовнішністю кукли Барбі Есена Уільямс видалила власний акаунт. Зробивши собі ім’я за рахунок милого личка, із часом дівчина свою популярність в інтернеті почала монетизувати. Але зрозумівши, як швидко перетворюється її життя на фальш, вирішила розкрити мільйонам очі на правду: скільки грошей отримала за фото в тому чи іншому платті, з якого десятку дублів зробила своє “невимушене” фото та багато іншого. Все більше дизайнерів відмовляється від ретушування своїх кампаній, все більше скаутів шукають моделей для шоу та зйомок кліпів на вулицях — ера аутентичности набирає обертів.

"Останнім часом все гостріше відчувається потреба у справжніх речах, базових цінностях без зайвих прикрас: безкомпромісній якості, на 100% натуральному складу тканин або справжній красі. Саме тому для зйомок лукбуку своєї останньої колекції, наскрізним мотивом якої була чесність на 100%, я обрала не професійну модель, а звичайну дівчину, яку знайшла в Instagram."

Дизайнер Ксенія Шнайдер

3. Довіряй інтуіціїї

Надлишок контролю над усім, що відбувається в нашому житті, призвів до того, що зросла потреба в елементі неочікуваності. Недарма в інтернеті швидко здобув мільйони користувачів ресурс під назвою Metadrift, в якому можна серфити без конкретного запиту, просто на підсвідомому рівні обираючи та відкриваючи одне посилання за іншим. Міксувати випадковість із інтуіцією —також популярна стратегія для подорожей. Сервіс Let It Fly планує відпустку на основі того, що ви “поклали” в свою віртуальну валізу. В той час як сайт Lucky Trip будує маршрут в залежності від бюджету. Випадковість та інтуіція розширюють межі можливого, тож варто навчитись іноді відпускати ситуацію — життя стане цікавішим, обіцяємо!

4. Будь готова до нових реалій

В 2016 році нематеріальне стає більш осяжним. Віртуальні тури світовими музеями та онлайн-конференції — це лише початок. Нас вразила творчість дуету художників Емілі Палард та Нільса Гемана. Пара створює унікальний віртуальний текстиль, а 3D-моделювання дозволяє їм вийти за межі існуючих матеріалів, створюючи тканини та одяг, що рухаються мов вода чи трава від вітру. І хоча більшість їх творів поки існують лише в якості прототипу, намагання матеріалізувати віртуальний світ не припиняються. Віртуальний світ може розширити твої натури. Згадай лиш стрічку “Вона” та починай звикати до того, що колись його сценарій здійсниться.

5. Надихайся та нехай твій світ буде прекраснішим

Нещодавно в лондонському музеї Вікторії та Альберта відбулась виставка чайних чашок. Прості буденні задоволення, в своїй досконалій, максимально якісній інтерпретації, доведені до статусу ритуалу — це розкіш нового часу. Розкіш, яка доступна усім.

Що ж, ми в свою чергу віримо, що кожній із нас під силу творити красу навколо себе, достатньо лише трохи натхнення!

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!