Боб — стрижка, що личить кожній

Боб — стрижка, що личить кожній

Стрижка боб

Якби не єгипетська цариця Клеопатра та її каре, можна було б без сумнівів назвати боб найдавнішою зачіскою, що популярна і в наші часи. Боб Жанни д’Арк, боб епохи джазу, боб Відала Сассуна — йшли роки, змінювалась мода, але ця стрижка завжди залишалась впізнаваною та популярною. Врешті-решт, каре — це також один із різновидів боба. Особливо важливий розділ в історії цієї зачіски — 60-ті роки, розквіт кар’єри легендарного лондонського перукаря Відала Сассуна. Саме його руці належить так званий «свінгуючий боб», культова стрижка лондонських модників тих часів. Боб-каре, кутовий боб, асиметричний боб — все це також винаходи Відала Сассуна. І будьмо відвертими, до нього взагалі не існувало поняття модельної стрижки. Саме Відал Сассун першим почав стригти жінок так, аби після візиту до нього вони могли просто помити голову та самостійно укласти волосся.

Тож не дивно, що популярність стрижки боб не вщухає і сьогодні, а сучасні стилісти також намагаються знайти свої варіації на цю тему. Подовжений боб lob (від слів long + bob), хвилястий боб wob (wavy + bob) — найактуальніші beauty-меми наших з вами часів. Боб довжиною до пліч — це взагалі найбільш безпечне beauty-перетворення. Не хочете розлучатися з довгим волоссям та чуттєвим сексуальним образом, але хочете спробувати щось нове? Lob до ваших послуг. Зачіска боб не тільки додає образу динамічності та «стирає» з обличчя кілька років, вона ще й змушує оточуючих подивитися на вас новими очима. Хлое Кардашян та Роузі Хантінгтон-Уайтлі приєднались до лав шанувальниць довгої версії боба. І навіть якщо у вас хвилясте чи кучеряве волосся, не варто відмовлятися від експериментів, адже хвилястий боб також у тренді — тут моду задають Дженніфер Лопез та Селена Гомез. Нещодавно коротко обрізала волосся і Ріана. Причому співачка носить боб з ідеально прямим проділом та гладенькими пасмами — абсолютно в стилі 90-х років (див. на фото)!

Тож не варто вагатися, якщо вам хочеться змін. Адже боб — це зачіска, яка личить абсолютно всім, до того ж, у нього безліч варіацій. Боб легко укладати, причому кожного дня це можна робити по-новому. Відростаючи, боб не буде втрачати форму, а лише ставатиме краще. Але навіть якщо ви не можете наважитись, особливо винахідливі стилісти знайшли рішення і для вас. Fob (або ж fake bob) — тренд, який прийшов до нас з подіумів. Імітувати цю стрижку можна у безліч способів. Можна просто заправити волосся під водолазку або воріт куртки, як це колись робили на показі Burberry Prorsum. Можна перехопити волосся на шиї за допомогою тонкого шовкового шарфа або модного чокера (ще один привіт з 90-х). А можна скрутити волосся у дуже низький пучок та сховати його під основною масою волосся, заколовши шпильками та невидимками на потилиці. Саме так неодноразово робили Ембер Херд, Міла Куніс та Кейт Бекінсейл. Майже усі вони потім наважилися підстригтися по-справжньому. Тож наважитесь і ви, ми впевнені.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!