Як створити ідеальні локони | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

Як створити ідеальні локониМ’які блискучі локони личать усім: і володаркам довгого волосся, і модницям з короткими пасмами. До того ж влітку, коли хочеться опинитись на морському узбережжі, а доводиться проводити спекотні дні в офісі, легкі локони, ніби після пляжу, підіймуть настрій і освіжать образ.

Проте не забувай, що гаряче укладання псує стан волосся та може зробити його ламким. Тому дамо кілька простих порад. По-перше, перед укладанням розпилюй термозахист на пасма. По-друге, після укладання не нехтуй зволоженням. Радимо наносити олію для волосся, що розгладжує та інтенсивно його живить. І, по-третє, спробуй новинки від SYOSS – спеціальний шампунь та кондиціонер SALONPLEX, що допоможуть відновити розірвані дисульфідні зв’язки всередині пошкодженого волосся, як після салонної процедури.

Створити ідеальні локони можна за допомогою плойки чи звичайної прасочки. В першому випадку алгоритм дій наступний:1. Розділи волосся на пасма по 5 см. Накрути кожне на плойку та тримай 8-10 секунд. Якщо маєш конусоподібну плойку, починай накручувати від самої товстої частини до низу.
2. Продовжуй накручувати локони, даючи охолонути тим, що вже готові. Коли закінчиш, опусти голову вниз і розтріпай волосся пальцями. Результат зафіксуй лаком.
3. Наступного дня локони можна зв’язати у хвіст. Щоб зачіска мала охайний вигляд, нанеси трохи лаку на плоский гребінець і пригладь ним волосся.


Якщо під рукою маєш лише прасочку, то укладай волосся наступним чином:

1. Розділи волосся на пасма, котрі можуть бути ширшими, ніж у випадку з плойкою.
2. Затисни пасмо за кілька сантиметрів від коріння і поверни прасочку так, щоб накрутити на неї волосся.
3. Повторюючи це рух, слід плавно проводити прасочкою донизу, підкручуючи волосся. Чим повільнішим буде цей рух, тим м’якшими будуть локони.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!