9 кроків до невимушених локонів | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

9 кроків до невимушених локонів

Свого часу варто було з’явитися на подіумі топ-моделі Жизель Бундхен, як світ охопила справжня лихоманка. Легкі та пружні ламані локони манекенниці, які однаково гарно доповнювали і повсякденні образи, і сукні для червоної доріжки, швидко стали своєрідною «візитівкою» Жизель.

Сьогодні можемо засвідчити: ця зачіска ніколи не втратить своєї актуальності. Адже вона виглядає природно, невимушено і водночас розкішно. Стилісти SYOSS розкривають таємниці цієї укладки.

1. ВИМИЙ ВОЛОССЯ

Щоб ваші майбутні локони були більш пружними та еластичними, вимийте волосся, використовуючи шампунь SYOSS Keratin Hair Perfection. Він ефективно очищує, не обтяжуючи волосся, відновлює його та зміцнює структуру від самих коренів.

2. НАНЕСИ БАЛЬЗАМ-ОПОЛІСКУВАЧ

По всій довжині волосся нанесіть бальзам-ополіскувач SYOSS Keratin Hair Perfection, відступаючи три-чотири сантиметри від коренів.

3. ПІДСУШИ

Вимите волосся підсуши за допомогою рушника, але не розтирай його, щоб уникнути травмування.

4. НАНЕСИ МУС

Нанеси на ще вологе волосся мус для укладання SYOSS Keratin. Він допоможе зберегти об’єм волосся і водночас зробить локони більш пружними та виразно окресленими.

5. ОПУСТИ ГОЛОВУ ДОНИЗУ

Незалежно від того, кучеряве чи пряме ваше волосся від природи, висуши його, опустивши голову донизу та моделюючи бажану форму руками.

6. ЗАСТОСУЙ ПРАСОЧКУ

Розігрій прасочку для волосся до температури 120 0С та почни укладати локони, підкручуючи їх прядка за прядкою. Саме за допомогою прасочки можна створити характерну ламану форму локона та зробити волосся гладеньким і блискучи.

7. ПІДКРУЧУЙ ПАСМИ

Підкручуй волосся, спрямовуючи його назовні, від обличчя. А сам стайлер тримай вертикально — таким чином форма локона буде більш м’якою та невимушеною.

8. ВИКОРИСТОВУЙ ОЛІЮ

Коли укладання буде завершено, розподіли між долонями невелику кількість олії Beauty Elixir та розчеши волосся кінчиками пальців. Олія додатково пом’якшить локони та надасть їм блиску.

9. ЗАКРІПИ ЗАЧІСКУ

Біля коренів закріпи зачіску лаком Invisible Hold, що містить невидимі полімери для забезпечення надтонкого, невидимого й одночасно стійкого фіксуючого покриття на волоссі.КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!