7 секретів ідеального блондуundefined

7 секретів ідеального блонду

 

1. Орієнтуйся на власний типаж

Якщо вірити статистичним даним, лише декілька відсотків жінок Землі має від природи біляве волосся. А мріє про нього кожна друга. Ти також? Ми знаємо, що робити.

Перш за все, маємо відзначити: ми глибоко переконані в тому, що кожна жінка хоч раз в своєму житті має спробувати стати блондинкою. Більше того в того, ідеальний блонд, як і ідеальний відтінок червоної помади, існує в кожної з нас. Але оскільки експериментувати з мейкапом значно легше, а фарбування волосся вимагає більшої відповідальності, ми вирішили спростити тобі життя та зібрали сім перевірених часом та досвідом порад.

Колір очей, тон шкіри та твій образ загалом – це ті параметри, які варто брати до уваги при виборі відтінку волосся. Авжеж, існують загальні правила комбінації кольорів: порцелянову світлу шкіру краще відтінить яскравий холодний блонд із попелястими або платиновими відблисками, а шкіру нейтрального тону або смагляву краще доповнювати теплими золотистими відтінками

2. Знайди гарний приклад

Але правила для того і існують аби їх порушувати. Подивись на Ріту Ору, яка сміливо носить платиновий блонд та виглядає абсолютно в естетиці золотої ери Голівуду. Або на Кайлі чи Дженніфер, що зіграла саме на неприродньому контрасті засмаглої шкіри та попелястого, майже вибіленого волосся заради образу «поганої дівчинки». Можливо, такий експеримент буде до лиця і тобі? Орієнтуватися на зірок власного типу – це зовсім не божевілля. Тож порівнюй, аналізуй – ми віримо в твій смак та почуття міри.

3. Будь реалісткою

Якщо в тебе темне волосся, не очікуй фантастичного перетворення в «арійську білявку» за одне фарбування. Скоріше за все, до бажаного відтинку тобі доведеться йти поступово – заради максимальної натуральності кольору та мінімальної шкоди для волосся. Тож варто запастися терпінням.

4. Доглядай за волоссям

Оскільки навіть на сьогоднішній день радикальне освітлення вважається найбільш травматичною процедурою для волосся, воно має бути в ідеальному стані. Регулярна стрижка кінчиків на сантиметр-півтора, використання бальзаму для інтенсивного живлення SYOSS Oleo Intense до фарбування, та відновлюючої маски SYOSS Keratin Hair Perfection вже після нього – це гарантія красивого та якісного результату.

5. Зміни шампунь

Оскільки радикальне освітлення волосся значно змінює його текстуру та робить більш сухим, варто або обрати спеціальний шампунь для догляду за відтінками блонд, або просто знайти більш легкий засіб, орієнтованій на надання пасмам сяйва, наприклад, такий як SYOSS Oleo Intense. До того ж, радимо тобі не мити голову так часто, як ти звикла, а почати час від часу використовувати сухий шампунь. Це також зменшить ризик травмування волосся.

 

6. Зменьши градус

Чи готова ти заради бажаного відтінку відмовитись від прасочки для волосся? Якщо відповідь на це питання викликає в тебе сумніви, варто ще подумати над радикальною зміною кольору. Адже надвисокі температури призводять до втрати протеїну, а за рахунок цього не тільки погіршується стан волосся, його колір швидше втрачає свою інтенсивність та блиск. Авжеж, після фарбування зовсім забути про гарячі засоби для укладання тобі не доведеться, але використовувати їх треба буде значно мудріше, рідше і завжди із захисним еліксиром, на кшталт SYOSS Beauty Elixir.

7. Будь розкішною

Із новим кольором тобі доведеться не тільки змінити макіяж, але й переглянути власне ставлення до волосся. Краще на деякий час відкласти гель, муси та лак для волосся, що містять алкоголь, або використовувати їх менше. З тих же міркувань не варто розпиляти парфуми на пасма, хіба що це спеціальна ароматна вуаль для волосся. Гребінець краще обирати з натурального дерева, ідеально відполірований і нарешті взяти собі за звичку починати розчісувати волосся від кінчиків. І, до речі, може варто вже дозволити собі придбати шовкову наволочку для подушки? Адже розкішне волосся вимагає розкішного догляду.

 

 

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!