5 таємниць об’ємної зачіски, об'ємна зачіска | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

5 таємниць об’ємної зачіски, об'ємна зачіска

Об'ємні зачіски

Бажаєш, аби твоя зачіска завжди була на висоті та зберігала об’єм до самого вечора? Стилісти Syoss розкривають секрети wow-ефекту!

1. Не поспішай

Це може здатись банальним, але те, як ти миєш голову, має вирішальне значення. Погодься, ти не дуже концентруєшся на цій процедурі і, скоріш за все, виконуєш її своїми руками на автоматі. В той час як недостатньо ретельне миття залишає на волоссі найдрібніші, не помітні неозброєному оку часточки шкіряного жиру, бруду та стайлінгу, котрі обтяжують волосся та як наслідок позбавлюють його об’єму. Тому завжди ретельно промивай волосся, а щоб надати йому додаткового об’єму, використовуй шампунь SYOSS Volume Lift.

2. Не намагайся заощадити

Пам’ятаєш, який в середині 90-х був попит на засоби два-в-одному, що поєднували в собі функції шампуню та кондиціонеру? Усі були в захваті від помітної економії — і часу, і коштів. І тільки стилісти з часом почали помічати, що волосся в прихильниць таких мульти-засобів значно втратило в об’ємі та майже не піддається фарбуванню. Справа у сумнозвісних силіконах, які накопичуючись на пасмах та можуть обтяжувати їх. Звичайно, із плином часу формули таких гібридних продуктів вдосконалились, але професіонали наголошують: не варто вдаватись до них регулярно, лише у випадку крайньої необхідності. Втім, для прихильниць експрес методів є чудові новини – новий експрес-кондиціонер Volume Lift від SYOSS. Він діє як повноцінний кондиціонер, але у форматі експрес-догляду.

3. Дотримуйся протоколу

Кондиціонер не слід наносити на корені та шкіру голови. Тим більше — намагатись використовувати його в якості шампуня (хоча деякі блогери рекомендують зворотнє). А маска не замінить бальзам-ополіскувач. В цих засобів різний принцип дії. Шампунь має лужну основу, тому розкриває кутикули волосу та очищує їх від бруду. Маска має активну формулу проникає крізь “розчинені” лусочки волосу та відновлює його на рівні кортексу. Але за умови щоденного використання такий ефект може обтяжувати пасма — саме тому маску рекомендують використовувати раз чи двічи на тиждень. В свою чергу кислотна основа кондиціонеру повертає кутикули в початкову позицію після шампуню або шампуню та маски і робить поверхю волосся гладенькою та сяючою. Тож кожен з засобів виконує свою, окрему функцію.

4. Не зневажай фен

Авжеж, влітку корисно час від часу дати волоссю відпочити від щоденних механічних та температурних пошкоджень і дозволити йому висохнути самостійно. Але саме фен здатний надати зачісці ідеальний об’єм. Поки волосся ще вологе, підсушуй його, нахиливши голову та підіймаючи пальцями корені. Якщо ж ти хочеш підкреслити свої натуральні кучері та зберегти об’єм волосся, додатково користуйся насадкою-дифузором.

5. Не зловживай косметичними засобами

Мус для об’єму біля коренів — це безперечно геніальний винахід людства. Але коли його забагато, волосся починає склеюватись. навіть із ним деяким вдається обтяжити та склеїти волосся, нанесши забагато засобу. Тому дотримуйся “золотого стандарту”: щоб уложити волосся середньої довжини, достатньо хмаринки мусу розміром з невеликий мандарин. З тих самих міркувань слід уважно читати рекомендації щодо використання стайлінгу на його упаковці.

6. Зробіть стрижку

Професійно підібрана стрижка здатна цілковито змінити твій вигляд. Авжеж, це зовсім не означає, що тим, хто має тонке і слабке волосся, личитиме лише ультра-коротка зачіска піксі. А от градуювання, каскади та інші техніки здатні додати волоссю легкості та допомогти тобі знайти компроміс між довжиною та об’ємом.

7. Візьмись за голову. У прямому сенсі!

Легкий масаж шкіри голови стимулює кровообіг, за рахунок чого фолікули отримують більше поживних речовин та кисню. Зроби своїм правилом щодня перед сном або миттям голови присвячувати 5-10 хвилин “мануальним практикам”. SYOSS рекомендує: щільно притисни пальці до шкіри голови та рухай їх так, ніби намагаєшся зсунути її з місця.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!