100% чесно: дизайнер Ксенія Шнайдер про красу без хитрощів та компромісів. | Завжди корисна і актуальна інформація ➨ Будь у тренді разом з б'юті блогом online салоноу ✂ SYOSS

100% чесно: дизайнер Ксенія Шнайдер про красу без хитрощів та компромісів.

SYOSS Лукбук останньої колекції Ksenia Schnaider сезону осінь-зима 2016 набув гучного розголосу в мережі, адже зніматися для нього ти запросила не професійну модель чи селебріті, а пересічну дівчину, котру знайшла через Instagram. Яким чином така їдея спала тобі на думку?

Ксенія Шнайдер Наша нова колекція про чесність. Тож для мене важливим було показати одяг на “справжній” дівчині. Адже саме для неї для я створюю свої колекції. Я не шукала образ, я шукала особистість. І Настя, котру я випадково побачила в Instagram, саме така. Вона природня, невимушена, розслаблена і випромінює спокійну впевненість у собі та своїй красі.

(дизайнер Ксенія Шнайдер)

SYOSS Хто працював над макіяжем та зачіскою твоєї героїні?

К. Ш. В концепції чесності ми вирішили йти до кінця, тому не запрошували до роботи візажистів та hair-стилістів. Я попросила Настю просто добре виспатись напередодні зйомки і взагалі бути максимально натуральною, максимально “собою”. Вже в студії вона розчесала волосся та нанесла на обличчя тональний крем. А добре виставлене світло дозволило нам відмовитись і від послуг ретушера.

 

SYOSS Наскільки важливими є для тебе зачіска та мейкап в контексті кожної колекції?

К. Ш. Надзвичайно важливі. Невдалий експеримент із волоссям чи макіяжем може звести нанівець усю роботу дизайнера над створенням гарної колекції. Тому для мене принципово не “перестаратися” та зберегти баланс між невимушеністю та модою. Тренди-трендами, але образ має бути на 100% “твоїм”, а не слiпо продиктованим подіумом чи вулицею. До ідеї 100% чесності я йшла поступово. Два роки тому взяти участь у презентації колекції запросила київських it-girls — редактора, співачку, телеведучу та декількох моделей. Двічи робила відео-проекти із поетесами, коли одягнені у сукні Ksenia Schnaider вони читали на камеру свої вірші. І з кожним разом я все більше і більше довіряла своїм героїням, все більше відпускала розвиток подій та дозволяла дівчатам бути справжніми.

 

SYOSS А наскільки кардинально змінилось твоє сприйняття краси за часи роботи?

К. Ш. Зараз я працюю сама і надзвичайно задоволена результатом. Раніше я не була настільки впевнена у собі, щоб насмілитись відмовитися від макіяжа моделей чи зробити їм прості охайні зачіски. Поряд постійно знаходились стилісти, котрим було необхідно самовиразитись, реалізувавши своє бачення образу. Часто, нажаль, цього було занадто. Я не проти beauty-експериментів! Досі дуже люблю кампанію весняної колекції 2013 року під назвою Camouflage, для якої ми фарбували волосся моделі Сабіни Лисенко в блідо-рожевий. Образ вийшов надзвичайно цілісним. Але все ж таки довіряти такі експерименти треба тим, із ким в тебе повне взаєморозуміння. Або самій собі.

SYOSS А щодо персональних експериментів із зовнішністю? Були в тебе такі?

К. Ш. В школі в мене була коротка зачіска, від якої я дуже страждала. Я абсолютно собі не подобалась, і все чекала, поки волосся відросте. Досi я ще жодного разу не фарбувала волосся. Максимум — влітку на пляжі використовую лимонний сік аби висвітлити окремі пасма біля обличчя. Хоча в дитинстві я була у захваті від волосся своєї бабусі — вона відтіняла сивину то ніжно-бузковим, то блакитним. Я весь час просила її пофарбувати і мене, але вона була дуже строгою. Тоді я пообіцяла собі, що, коли стану дорослою, теж буду носити волосся, як в Мальвіни. Поки я цього не зробила — менi комфортно у власному образi, адже вiн також про чеснiсть на 100%.

 

SYOSS Опиши дівчину Ksenia Schnaider.

К. Ш. Вона проста та класна. З нею хочеться дружити.

 

SYOSS Розкажи про свої beauty-ритуали.

К. Ш. Не уявляю свого ранку без термальної води або кубика льоду. Ввечері люблю наносити кокосове масло на все тіло, обличчя та кінчики волосся. Взагалі масло та олія для волосся — засіб, який важко чимось замінити. І доглядає, і функції стайлінга виконує чудово, надаючи волоссю блиск та окреслюючи його природню фактуру. Також я часто замовляю аюрведичну косметику на сайтах. Вісім з десяти засобів не працюють, але я все одно не здаюся!

 

SYOSS Останнім часом помітна тенденція, коли подіум надихають ідеї “з вулиць”. Судячи з твоїх слів, тобі вона також близька.

К. Ш. Так і є. Я навіть часто роблю скріншоти з акаунтів незнайомих дівчат або фотографую подруг, якщо мені сподобались їх мейкап чи зачіска, а потім надсилаю ці ідеї мастерам, з якими працюю.

SYOSS Які сучасні beauty-тренди видаються тобі цікавими?

К. Ш. Я вже згадувала про сиве волосся. Зараз це ціла модна історія під назвою granny hair. Взагалі я не дуже слідкую за тенденціями, мені здається, вони не дуже важливі і вторинні. На першому плані — особистість і справжня творчість, яку неможливо підробити. Хоча моя улюблена зачіска — коса, здається, знову у моді.

КОМЕНТАРI
Дізнавайся
б’юті новини першою!